Napisane przez: JACK REACHER | 03/01/2016

OSCAR DLA „SPOTLIGHT”


Zabrania się upublicznienia filmu „Spotlight” w polskich kinach !!!! Nie wolno dopuścić do kolejnego szerokiego ataku na Kościół i Wiernych .

Jest przecież oczywistym i wierutnym kłamstwem posądzanie..BA !!…nawet myślenie że pracownicy mundurowi Kościoła mogli by być zdolni do TAKICH czynów..

Jak stonka ziemniaczana w przeszłości , tak i teraz jesteśmy raczeni wymysłami Hollywood o aferze jaką to odkryć mieli dziennikarze BostonGlobe…

W kraju gdzie jest mniej lekcji fizyki , chemii , matematyki niż religii , oraz gdzie planowana jest matura z religii , nikt nie da się zwieść złowieszczej fabule i kłamstwu . Mamy wreszcie dobrą zmianę , mamy wymodlone miliony dla Rydzyka , mamy nawet nagrania z telefonu satelitarnego….więc jesteśmy rozumnym społeczeństwem .Przecież nie od dziś wiadomo że to często nieletni wyrządzają wielebnym krzywdę włażąc im do wyra , a wypowiedzi księży katolickich o bruzdach InVitro idą w świat .

PRAWDZIWY POLAKU…KATOLIKU…CZŁOWIEKU  nie daj się omamić….zamiast zapłacić za bilet do kina…daj swojemu księdzu na tacę  .

 

RODZICU !!!!!  NIE ZOSTAWIAJ SWOICH DZIECI POD OPIEKĄ OSOB DUCHOWNYCH !!

OPROCZ GRASTKI PRAWDZIWYCH  , TYCH Z POWOŁANIA , RESZTA TO HOCHSZTAPLERZY, PSEUDOBIZNESMANI , OSOBY O ZACHWIANEJ PSYCHICE, PRAGNĄCY WYKORZYSTAĆ TWOJĄ BIEDĘ , BRAK WYKRZTAŁCENIA ABY SPROWADZIĆ CIEBIE TO FUNKCJI PRZEDMIOTU .

Gdyby nie „afera” z udziałem  Bostone Globe , to nie dowiedziałbyś się o abp Paetzu oraz o bp Wesołowskim jak i o wielu innych księży ze wszystkich niemal krajów .

Ciekawi mnie komentarz Vatykanu……a raczej jego brak….

Reklamy

Responses

  1. /…/ OPROCZ GRASTKI PRAWDZIWYCH , TYCH Z POWOŁANIA ….. chyba przesadziłes. Ta garstka jest o wiele wieksza i taki jest moj ogląd co nie zmiania faktu że kościół jako instytucja sam sobie zakłada pętle na szyję.
    Pozdrawiam

    • cieszy mnie to że są Ludzie którzy myślą że ta…’garstka” jest wiekszością… I dobrze . Mam nadzieję że jest tak jak mówisz….napewno tak jest

  2. Właśnie oglądam „SPOTLIGHT”.

    • super…ja czekam na weekend….


Kategorie

%d blogerów lubi to: