Napisane przez: JACK REACHER | 01/10/2016

A Was WOŚP musi dzisiaj boleć..


Jako Polak gorszego sortu tak sobie właśnie sprawdziłem na „reżimowej” TVN stronie ile to już Jurek Owsiak i Orkiestra zebrała . Patrze i widze że na 20.30 jest tego już 24 MILIONY ZŁOTYCH !!.

Najlepsze zaś jest to że to jeszcze nie koniec i końcowej kwoty na dzisiaj nie sposób przewidzieć…

Naprawdę się cieszę że tyle złociszy przechodzi koło nosa i tacy pracownikom prywatnej spółki pt. Kościół Kat z siedzibą w Watykanie . Popatrzcie eksperci od seksu z nieletnimi oraz od brania od Państwa na lewo i prawo bez podatku , ile moglibyście swoich kąt zasilić….Ja wiem że takie (narazie) , 24 miliony to dla Waszeci kropla , Wy ssacie budżet Państwa na wiele więcej . Oficjalnie i pod stołem . Obecna władza zaś będzie wam sutanny wypychać pieniędzmi , bo jak nie to …”staniecie” po stronie narodu , który ma dosyć nie demokracji i sił zła…czy jak to tam już Umiecie w słowa ubierać ..

Narazie zaś miło widzieć że gówno jakim obrzucacie co roku WOŚP odwrotny daje skutek i  Polacy mimo wszystko dają nawet nieco więcej , tylko po to aby Wam pokazać symboliczny „gest Kozakiewicza” .

Ja jeżeli mnie coś wkurza i nawet obraża , to nie patrzę w daną stronę , nie uczestniczę i nie daję na to… Wy zaś mało że tego nie robicie to jeszcze napuszczacie Naród na siebie i obrzydzacie innym możliwość niesienia pomocy tą symboliczną złotówką…A przecież jest już pokolenie dzieci wychowanych na sprzęcie Orkiestry i Oni mają już swoje dzieci , które to zarażają ideą pomocy innym w ogólnonarodowej ściepie…

Naprawdę miło jest popatrzeć jak  zalewa Was wasza krew i zazdrośc , kiedy TAKI strumień pieniędzy omija wasze rąsie i podąża we właściwą stronę..Chociaż raz na rok !!!

Jeszcze przyjdzie taki czas że Zaczniecie wyprzedawać Wasze dobra”zgromadzone” aby na opłaty i rachunki było . Jak zabraknie tego to do zastępcy Waszego Naczelnego , do Watykanu prośby słać będziecie o pieniążki , bo jak nie to będzie trzeba parafię likwidować i kościółki na kluby lub co gorsza mieszkania pozamieniać….

Pozdrawiam Ciebie Stasiu , Kaziu , Wiesławie i innych wysoko postawionych…niech Wam ciepło będzie i niczego nie zabraknie .

My mamy WOŚP i dobrych Ludzi , Wy zaś zapowiedż kolejnej Komisji Smoleńskiej …

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: