Napisane przez: JACK REACHER | 01/07/2016

Nadprezydent , WOŚP i narty , Światowe Dni Młodzieży -Sex bez granic..


Najwyższy rządzący naszym krajem spotkal się z Wiktorem Orbanem , również najwyższym rządzącym węgrami . Imprezka trwała 6 godz i byla zorganizowana doskonale , jak na mętalność Kogoś kto w komunie się wychował , studiował i prace bronił… Wszystko okryte głęboką tajemnicą . Całe szczęście że mamy w polsce takiego rozdemokratyzowanego polityka i że On akurat jest u steru , bo nie miał by się kto z Węgrem spotkać .

Nie było potrzeby zabierać lub broń Boże zlecać spotkania panu co  obowiązki jakiegoś prezydenta pełni a nawet pani Szpsrzątaczka też nie była wołana .

PiS obiecało Staszkowi Dziwiszowi z krakowa dodatkowe 80,000,000 zł na obchody” Światowe Dni Młodzieży” . Jak wiadomo jest to impreza katolicka , gdzie kaskę łyka firma z nieba wzięta sp.zoo Kościół Kat. Żeby np. zostać wolontariuszem i za frico tyrać i uśmiechać się do nabuzowanych hormonami i tanim alkoholem młodych osob , trzeba najpierw kościelnej firmie zapłacić…Do tego dochodzą tzw. „pakiety pielgrzyma” , za które kasuje kościół krocie a kwatery u jakich będą spać goście oczywiście kościół nie kosztują nawet 1 zeta… za 80 MILIONÓW zł można dać po 500 zł „na dziecko” aż 160 TYSIĘCY  dzieciom…może nawet kawałek jakiego szpitala wybudować lub ….co gorsza emerytom i rencistom po jakieś 20 zł dołożyć….Ale po co…są ważniejsze sprawy.. Co niektórzy idąc za doświadczeniem z Dni Młodzieży z np. Niemiec twierdzą że czego jak czego ALE prezerwatyw to zabraknie 1 dnia . Może Pan Biskup Dziwisz dorzuci , wkońcu kasując po 50 TYSIĘCY dolarów za prywatne audiencje z JPII coś tam chyba odłorzył..?

Nie jest też tajemnicą że kraj tak bogaty jak nasi sąsiedzi Niemcy oraz inni wcześniejsi gospodarze Dni Młodzieży  twierdzą że takiej biznesowej klapy to jeszcze nikt nie wymyślił i że NIGDY WIĘCEJ… no ale od czego jest Polska , kraj religią płynący ..Zero promocji miasta , same koszty a całosć  finansuje Państwo + naiwni a ZYSK wpada w tacę , bez podatku… Tylko jedna taka firma takie cuda potrafi…

Od piątku mamy nowe otwarcie na TVP…gratulacje dla Oberkupercałowacza p. Kurskiego…miał rację kiedy kilka lat temu mówił , że ciemny Lud to kupi….i kupił… brawo..już widzę te piękne eligijno-nacjonalistyczne programy…

…a dolar prawie po 4 zeta jest…

 

Chciałbym osobiście podziękować Nadprezydentowi Kaczyńskiemu za gest  kiedy to zezwolił panu Prezydentowi oddać Jego narty na WOŚP !!…co się nie robi dla sądaży… Panie Jurku..niech Pan uważa . Miłość katolicka nie jedno ma imię. Pan zaś zbiera na szczytny cel a tego Caritas nie wybacza..

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: