Napisane przez: JACK REACHER | 12/10/2015

Asysta Honorowa WP


Już wiemy jak będą wyglądały wieczorne obchody „Miesięcznicy” . Po porannym złożeniu kwiatów i udawaniu że wszystkim zależy , już wieczorem , kiedy będzie ciemno PiS pokaże swoją prawdziwą twarz . Dołączona będzie asysta honorowa Wojska , która jest tak na miejscu jak  dziura w autostradzie .

Pan Macierewicz jak zwykle zagalopował się , można się tylko domyślać że już wkrótce podczas kolejnych miesięcznic dołączy do obchodów odczytywanie najnowszych list z danymi oficerów wywiadu , a może i nawet wraz ze współpracownikami..

Kiedy PiS sięgał po władzę mówiło się o międzynarodowym śledztwie oraz o sprowadzeniu koronnego dowodu w postaci wraku Świętego Tupolewa . Teraz zaś kiedy „klamka zapadła” już nie słychać o pomocy zzewnątrz przy ustaleniu przyczyn katastrofy . Również nie jest już potrzebny żaden wrak

Panie prezesie , nie wiem jak Wy wszyscy żyjecie i dzałacie , ale nagranie rozmowy telefonicznej między Panem a Pana tragicznie zmarłym Bratem musi być naprawde głęboko gdzieś zakopane . Do tego jeszcze nie istnieje potrzeba aby ujrzało światło dzienne . Przecież nie trzeba być specem aby wiedzieć że ma je zarowno Polska , Niemcy , USA a tym bardziej Rosja .Jeżeli ono kiedyś wypłynie , to jak będzie wtedy wyglądała asysta honorowa dla Was..?

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: