Napisane przez: JACK REACHER | 12/03/2015

JR…znowu nadaje .


Krzyż z sali sejmowej powinien definitywnie zniknąć..

…Powinien go zastąpić nowy i znacznie wiekszy Krzyż , taki od podłogi aż do samej góry   O!..i o górze nie myślę wcale o swerach rządowych .Na krzyżu tym powinno w miejscu głowy znależć się koło od tupolewa a w miejsce tułowia powinno być TO złamane skrzydło samolotu (to od strony brzóski lub wybuchu) . Taki sam powinien rónież być przed Pałacem .            Wtedy to Polacy  będą mogli wyrażać swój „BUL” i cierpienie .

Prezydent Duda powinien natychmiast , skoro już tak rano zaczął zaprzysiężać sędziów , udać się na jakąś Mszę Św . Po powrocie zaś musi zobowiązać nowych i starych oraz emerytowanych sędziów TK do uchwalenia uchwały o trójwladzy . Tylko TRÓJWŁADZA , pomoże zaprowadzić porzadek w polsce , oraz zatrzyma zapędy PiS. Na pierwszym miejscu niech będzie np. Prezydent , na drugim Rząd a na trzecim oczywiscie Kosciół Katolicki . Kiedy z Torunia będzie dobiegał jasny sygnał co robić , NIKT już nie zapyta..”Panie Premierze jak żyć..”                                    Rękami Jarosława Kaczyńskiego przemawia u nas i tak Kler , więc niech ma swój fotel w sejmie . Ustami J . Kaczyńskiego nie przemawia nikt , gdyż są one zajęte całowaniem księżych tyłków , lub nawet ichniejszej porannej toalety .

Buractwo miesza się ze Szlachtą w tej Partyii Rządzonej , a potomek szlachecki Radziwiłł  InVitro wygaszać zacznie…Widać że nie miał facet tego nieszczęścia lub pecha ,że Wszechmogący akurat czem innym zajęty bywał,  kiedy o dziecię  wybranka Jego lub Kto inny wypraszał..

Ze Świata zaś dodać trzeba , że w USA znowu strzelanina była znowu…i to już 351 w tym roku…To już nie „nawet” 1 w tygodniu wypada…Widać że Swirów wszędzie dosyć . Ciekawe co na to powie najnowszy doradca p. Macierewicza ds. obrony . Czy aby w nocy mógł zasnąć ? A może to już związek.. ?

Do tego pana Pazury żona fryzurę zmieniła…Krypty Wawelskie pogłebiać czas już zaczynać .

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: