Napisane przez: JACK REACHER | 08/29/2013

Wojsko Polskie nie pojedzie do SYRII….PREMIER KŁAMIE !!!!


…Jak wiadomo w Syrii szykuje się nowa wojenka na zamówienie bractwa Sąsiedniego , za którym dzielnie stoi Wuj Sam .

Podczas gdy polski Premier mówi w TV , że do Syrii nie wybiera się polska armia , do nas doszły już słuchy o mobilizacji wojska  , ogłoszonej po cichu…. Jak wiemy Polska to najWIĘKSZY sojUSznik ameryki , więc I w tym przypadku negocjacje nad zmianą budżetu n a ten rok są nie bez powodu.

Wiemy już , że ogłoszono mobilizacje marynarki wojennej…I tak jedyny polski lotniskowiec stacjonujący  pod wrocławiem na jeziorze  Nidawa , „Marszałek Pilsudski” jest właśnie zaopatrywany w amunicję  I paliwo .

Do tego planuje się wysłanie kolejnego niszczyciela , fregaty „Jarosław Kaczyński” , który już nie raz sprawdził się w działaniach zaczepnych w Afganistanie oraz podczas akcji  grupy GROM.

Z Częstochowy wyrusza specjalna zmotoryzowana piesza pielgrzymka księży , którzy są specjalistami w inwestowaniu znalezionych podczas działań wojennych dolarów oraz w wydobywaniu pieniędzy od Państwa na mocy umowy Państwo-Kościół.. Specjaliści najwyższej klasy zajmą się pomnażaniem kapitału , przy jednoczesnym niepłaceniu ani grosza podatrku…

Lotnictwo zaś szykuje do startu swoje maszyny I tak polskiej konstrukcji bombnowiec koszący „Lech” jest zaopatrywany właśnie w bomby zapalająco-burzące typu „Brzoza” .  Razem z nim poleci cała eskadra myśliwców typu „Antek” , które nad terenem wroga zdolne są rozpylać mgłę .

Wojska pancerne są wstanie wystawić aż 18 cieżkich czołgów typu „Godson” zaopatrzone w specjalne wyrzutnie pocisków klasy „RP” .Jedyny problem jest jeszcze do rozwiązania , to transport maszyn , gdyż platforma „Obywatel” , podwozie wagonu do szybkiego transportu czołgów jest jeszcze w fazie prób..

Wojska saperskie stoją również w gotowości wraz ze swoim sprzętem do wykrywania min  i fałszywych pocisków  o wdzięcznej nazwie „Czarnecki” .
Polski wywiad już rozpoczął rozrzucanie ulotek na terenie syrii , w których wyraźnie jest napisane że prezydent syrii jest zerem oraz aby naród syryjski nie szedł „Tą Drogą” .
Łączność zaś zapewni armii system anten satelitarnych z grupy „Hofman” oraz serwery cyfrowe systemu szybkiego transferu danych typu „Błaszczak”

Będziemy uważnie się przyglądać sytuacji , która dzieje się na naszych oczach oraz kolejnym podejmowanym decyzjom..

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: