Napisane przez: JACK REACHER | 02/11/2013

Papież REZYGNUJE


Bardzo zmartwiła wręcz zaskoczyła świat katolicki wieść o rezygnacji Papieża z funkcji Prezesa rady nadzorczej firmy God N Comp. ///////////SPONSOREM REZYGNACJI JEST NIKON najmniejsze aparaty cyfrowe ./////
Członkowie i wyznawcy gospodarki wolnorynkowej w stylu pana B mają ciężki orzech do zgryzienia . Akcje na giełdach w krajach wierzących poleciały na łep i szyje . Akcje giełdy chińskiej i arabskiej mają się dobrze . Żaden z buddystycznych przywódców i imamów nie ma zamiaru podać się do dymisji ./////////SPONSOREM REZYGNACJI JEST FIRMA PANASONIC najlepsze mikrofony kierunkowe ////// .Zwłaszcza że fotel Naczelnego tak samo jak w przypadku papieża i innych jest z góry nieosiągalny..

Najbardziej zaś dziwią mnie te wszystkie komentarze znawców tematu , którzy w moim telewizorze zastanawiają się czy aby to stary (odeszły) PAPA , będzie honor nowemu PAPIE oddawał .///////SPONSOREM REZYGNACJI JEST firma BIOflex najskuteczniejsze środki antykoncepcyjne//////// . Bo dotychczas ..a to już niemal 700 lat tradycji jest….Dotychczas jeden zchodził i już się problem z oddawaniem „cześćCI” sam pogrzebem poprzednika rozwiązywał ..

Cały dzień mieliśmy spektakl pt. PAPA . Do połowy marca lub dalej czeka nas jeszcze kilka godzin w newsach PAPYpapki medialnej i znowu nastanie Ktoś nowy i sielanka zapadnie na gawiedź . //////// SPONSOREM REZYGNACJI JEST DUELL najtańsze i najcieńsze prezerwatywy dla partnerów tej samej płci ///////// . Problemy pedofilii w świecie katolickim , zadość uczynienie dla ówczesnych wychowanków domów dziecka w Irlandii a przedewszystkim MACHLOJE FINANSOWE (nie tylko w polsce..) , obwieszanie się złotem jak i GŁÓD w Afryce zostaną dalej tam gdzie teraz są obecnie jaki tam gdzie były 30 , 20 , 10 lat temu ….AMEN !

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: