Napisane przez: JACK REACHER | 02/06/2013

Polska dzisiaj


NA skutek podnoszących się sondaży PiS , pewna grupa młodych osób udała się w Bieszczady w celu ucieczki… Gdzieindziej.. 10 osób , które szkoląc przetrwanie nie zaszły za daleko , zostali wszyscy odratowani przez GOPR…mając jeszcze do tego pretensje…..Wyborco nie głosuj na PiS , gdyż inni przez to cierpią..

Amerykańska narciarka Linsey Vonn po usłyszeniu na starcie informacji o planowaniu zgłoszenia krakowa do organizatora zimowych igrzysk w 2022 , niemal ze śmiechu nie straciła życia . Uległa fatalnemu w skutkach wypadkowi podczas zjazdu . Teraz Soczi za rok stoi pod znakiem zapytania..

Premier zaś aby uniknąć zgorszenia lub patrzenia w oczy pani Grodzkiej , udał się do Brukseli , aby tam negocjować unikny budżet . Wg realnych obietnic rządowych mając na względzie troskę rządu jaką wkłada w emerytów , bezdomnych i kościół…dostaniemy 300 miliardów złotych…..Wg. PiS i innych „ekspertów” ….należy nam się conajmniej 500 miliardów…No cóż CI inni „eksperci” mają świetną wiedzę z dziedzin religijnych , bajkopisarstwa oraz obrzozenia lotnisk …..
Dostaniemy i tak mniej ale to i tak będzie sukces/porażka….powiedzą INNi…

Opóźnia się budowa DRUGIEJ (XXI wiek) , …DRUGIEJ nitki warszawskiego metra…No cóż hrabianka Waltz i spóła zadłużyła stolicę na umór. Za coś trza było E-2012 wymaścić…co z tego wyszło każde dziecko wie…
W nagrodę w sąsiednim Modlinie podobno trzeba będzie cały pas startowy od nowa wykonać…. A taki ładny był…nowy…

Zagrała polska Reprezentacja . Przegraliśmy jak zwykle 2 do zera . Wszyscy zawodnicy , którzy potrafią grać w zagranicznych klubach i grają nie potrafią tego dla swojego kraju . Graliśmy jak dupy , nie wykorzystując kilka sytuacji… Irlandczycy też kilka nie wykorzystali…dlatego możemy powiedzieć iż nie był to mecz ważny a jedynie toważyski , szkoleniowy…NIC SIĘ NIE STAAAaaaaŁŁŁŁŁOOOOooooo…..o tyłek rozbić..
Proponuje rozebrać Stadion Narodowy , lub chociaż między meczami odnajmować go wietnamczykom żeby mieli gdzie sprzedawać kapcie..

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: