Napisane przez: JACK REACHER | 02/03/2013

Ale się porobiło ..


W związku z zatrzymaniem przez UE środków na budowę autostrad , zastrzelony został diabeł .Diabeł to najsłynniejszy amerykański snajper , który przeszedł do historii 10 letnią misją w Iraku oraz zeszłoroczną wizytą w polsce .

W odpowiedzi na tę sytuację EuropOseł Zbig Ziobro , który już chyba zgodnie z ideą Prezesa naumiał się j. angielskiego , powiedział że jest niesłychanie pracowity . Dzięki temu potrafi pracować w Brukseli i jednocześnie napierdalać na pracę rządu….

Justyna Kowalczyk demonstracyjnie zeszła wczoraj z trasy wyścigu biegowego , podkreślając tym samym potrzebę i konieczność dalszej budowy autostrad w polsce .

Aby uzmysłowić polakom czym jest brak autostrad , policja i straż miejska w całym kraju zaczęła wlepiać pieszym mandaty za przejście przez ulice na czerwonym świetle .

Sukces polskiego rządu polega na tym , że odmowna decyzja komisji UE ws. autostrad , na kilka dni przed szczytem UE ws budżetu na następne 7 lat , znacząco nie wpłynie na dalsze i głębokie finansowanie kościoła kat. w polsce . Biskupi odetchnęli z ulgą , w trosce o swoje nieobliczalne dobra . Mogą swobodnie nimi dalej rozporządzać , będąc pewnymi dalszego dopływu kasy ze środków państwowych jak i dotacji UE . Na którą to groźnie często wymachują kropidłami i obelgami .

Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają posłowie opozycji , którzy doskonale mają opanowane rozeznanie sytuacji ws. działań rządu jak i ekonomii oraz rokowań z UE ws. pieniędzy . Z troską oglądam wypowiedzi szczególnie europosłów opozycjonistów , którzy zamiast zabrać się gorąco do…roboty na rzecz kraju , potrafią na cały głos wykrzykiwać i kytykować poczynania państwa polskiego na arenie europejskiej .

Aby pokazać jaki pogląd na całą sprawę ma para prezydencka , ufundowali oni parę danieli dla ogrodu zoologicznego na południu polski . Daniel zwłaszcza z rogami zasadniczo podobny jest do jelenia , który w przenośni pokazuje za kogo uważają nas w europie oraz biskupi-wlodarze koscielni..

Reklamy

Responses

  1. To się faktycznie porobiło !!!!!!


Kategorie

%d blogerów lubi to: