Napisane przez: JACK REACHER | 01/25/2013

Pedały , Lesby , Geje , Homoseksualiści do gazu !!!!!


Wszystkich pedałów , lesby , gejów , kochających inaczej powinno się razem do jednego wora wrzucić i w piecu spalić po zagazowaniu .

Wszystkich księży , którzy gwałcą ministrantów powinno się nagradzać gloryfikacją pieniężną nie mniejszą niż ta , którą przyznało sobie prezydium sejmu oraz zapewnić im bezpieczne i ciche przeniesienie do nowej parafii .

Oto jako POLAK…katolik będę się gorąco modlił , gdyż po wczorajszym głosowaniu w sejmie , jest to jedyna i możliwa droga do mojego zbawienia oraz  innych wierzących .

Będę wznosił prośby do stwórcy aby do reszty nie odbierał rozumu posłom , senatorom , ministrom , gdyż takowi rozumu już nie posiadają .

Będę się modlił za obecnego (jeszcze) premiera jak i za kolejnego Jarosława Kaczyńskiego , który będzie nami rządził do śmierci . Będę zapalał świeczki w intencji tego żeby obecny i każdy kolejny premier zgodnie z obietnicą swoją przed klerem nie klękał .

Będę gorąco adorował święte obrazy w intencji wszystkich biskupów ze strony kościelnej jak i osób ze strony rządowej , którzy przykładali ręce do prac Komisji Majątkowej .  Aby nigdy nie dopadła ich sprawiedliwość . Jeżeli po 20 latach pracy komisji zostało jeszcze coś do rozdania kościołowi , będę pisał listy do posłów , ministrów , senatorów naszego katolickiego kraju aby jaknajszybciej bez zbędnych komplikacji czymprędzej oddać te dobra , które jak i fundusz kościelny , kasa z budżetu należy się jak katolikowi pogrzeb .

Gorąco modlitwą będę wspierał ustawodawców naszych aby tak reformowali systemy szkolnictwa , aby herezja , wiara oraz pranie mózgu i nauka o świecie z aspektu Boga była tym najwłaściwszym i jedynym punktem w edukacji młodego człowieka .

 

Niech żyje skrajna prawica , która dzięki BOGU nie przepadła i nie zmieniła swoich poglądów od czasu upadku komunizmu w 1989 roku !!!

 

Serdecznie pozdrawiam posła Hofmana , któremu wykwitł taki typowy dla człowieka-katolika uśmiech na twarzy , kiedy mówił że głosowanie nt. związków partnerskich to policzek dla ….Tuska ….

Reklamy

Responses

  1. Łączę się z Tobą w tej modlitwie jako szczery patriota i prawdziwy Polak, chociaż stałem tam gdzie ZOMO!


Kategorie

%d blogerów lubi to: