Napisane przez: JACK REACHER | 01/24/2013

Szopka Sejm , Męczennicy i PKP


Wiadomość o śmierci prymasa obiegła cały kraj z prędkością Inter-City , jadącego po akurat co wyremontowanym torowisku .

Kard Dziwisz kiedy dowiedział się o śmierci kolegi z pracy , odwołał swój wyjazd do Rzymu do siedziby firmy sp. zoo „KK i Wszyscy Święci” .  Zapewne wiedział też że wyjeżdżając , opuszczając kraj nawet na krótko , może szybko nie powrócić , gdyż kolejarze szykują strajk na piątek rano . Do tego też doszła dyskusja sejmowa o związkach parrtnerskich a od tego to przecież już tylko krok od rozliczeń za błędne decyzje np. Komisji Majątkowej …….Wyjeżdżać więc lepiej nie , lecz z kraju poprzez swoje kanały najwyższego o rozum posłów prosić .

Biedny prymas..świeć Jemu o najwyższy Panie , zmarł i gdyby jeszcze samolotem leciał , mógłby być przez kolege …męczennikiem nazwany , a tak to tylko zwykłym człowiekiem  , który życie ukończył na ziemskim padole . Dobrze że chociaż odpowiednia świątynia się uchowała , którą sobie prymas upodobał i jego doczesności przyjmie . Wszak koszt wybudowania nowej jakim ogromnym ciężarem byłby dla pobożnych …Gdyby lotniczo do „domu Ojca” odszedł , mógłby jeszcze a konto na Wawel liczyć , bo tam akurat koniec kolejki , a tak to na szczęście pozostaje warszawa . Dobra wieść to też taka że w tym przypadku jeden grób będzie i do tego pełny , a nie jeden główny a jeden pod domem jakby na zapas….

 

Kolejarze zaś strajkować będą za tym aby w pierwszej klasie małżeństwa hetero jeździć mogły , bo jak wiemy w polsce wszystko swego kapelana ma , więc i każdy wagon , każda śrubka poświęcona jest . Więc jakby to wyglądało żeby dwie kobiety w pierwszej klasie sobie „kochanie” mówiły , lub co gorsza jakiś kleryk z ministrantem żarty sobie stroił z długości pociągu ..?

Sejm nasz jeszcze jak nie uczłowieczyć , to chociaż ucywilizować się musi . Wkońcu nie można narzucać ludziom aby tylko z babami lub chłopami spali i do tego jeszcze „po bożemu” . Teraz mamy niby jak Bóg przykazał a jak widać czarne kradnie i pieprzy młodszych , może by tak po ludzku więc pozwolić obywatelom żyć jak chcą i być szczęśliwymi , a nie szczęścliwymi być dopiero w niebie , pod warunkiem że obietnica po godnym życiu spełni się…Ogólnie już wiadomo że puste mózgi do tego celu potrzebne są a nie takie wyedukowane lub chociaż otwarte na nowe zmiany…..

W związku z tym na sejm nasz polski własny i poobwieszany krzyżem , jak i na kraj nasz nadwiślański jeszcze ze 30 lat potrzeba aby do normalności doszło .  Czyli tego że para ludzi czarnoskurych (nie czarnosutannych) , lub za ręce się trzymających tatusiów , do typowego odruchu chrześcijanina nie zachęci…..czyli do …. Spierdalaj Pedale ..

I tym optymistycznym akcentem ……..AMEN !

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: