Napisane przez: JACK REACHER | 01/22/2013

PO co polsce fotoraddary…(political fiction) .


            ………..W związku z zaostrzającą się sytuacją na POlskich drogach , jak i również wzrostem popytu na pielgrzymki piesze , Rząd jak zwykle zapragnął zrobić coś …KUL dla ludu .                          ____________________FOTORADARY________________ .

Bezpieczeństwo narodu było tak naprawdę tylko przykrywką do zagrywki z Rosją w temacie TU-134 …. Chodzi przecież o wrak , o NASZ POLSKI…KATOLICKI (96 %) , SAMOLOT…..o zwrot o JEGO zwrot !!!!

Chodzi o to jak bezpiecznie przytargać do polski resztki ze 100 tonowego kolosa , który jak każde dziecko na prawicy wie….mimo  „pull up” , za nic w górę lecieć nie chciał . Przy czem pod pozorem zamachu bombowego , chwałę generała plamą katastrofy zakrył .

Wiemy już że zwykli obywatele po drogach jeżdżą niczem rozpuszczona szlachta latem , lub jako rolnicy po dożynkach…. Drogi zaś mamy taakie że za pieniądze z prywatnych kieszeni pobudowane , przez firmy co przetargi najtańszą obietnicą wygrały … Więc zaradzić bezpieczeństwu powrotu wraku rząd zapragnął , w przód z ofertą do narodu wychodząc i siatką radarową kraj pokrył…. Niby to ma pomóc w bezpiecznym podróżowaniu , a naprawdę kontroli prędkości wraku w powrocie do kraju , kiedy wiadomo nielot nasz za dużej prędkości rozwinąć nie może …

 

Do całości zaś dochodzi sprawa wyższej  , można rzec i wagi . Mianowicie , tej niebiańskiej….

,,,Ziemie , szpitale , trakty wszelkie i budynki , coraz częściej w  plebana rękach się  znajdują , dzięki Komisji Majątkowej . Działając komisja ta o rozsądku chyba zapomniała jakimś i na lewo (więcej) i na prawo co rusz co lepsze i po lewych cenach , czarnemu ludowi ,  za obietnice srebrników chyba , WPYCHA .

PYCHA się zaś w czarnych głowach tak panoszy iż o zbawieniu żadnym i logicznym już nie gada , lecz o tym żeby w kraju bezpieczniej raczej było . Tylko po to by lud czarny pogrzebami oderwany od rzeczywistości nie był i w spokoju coraz nowe grunty i osiedla od miast i gmin wyrywał !!

Rząd zaś we wszystkie strony ciągnie , bo wiadomo…kondominium z jednej a wrak z drugiej strony rzeki leży …

…Dlatego też i radar gości na poboczach , aby nas co nieco upokorzyć ….

Reklamy

Responses

  1. Po co Polsce Kodeks Drogowy?

    • W polsce potrzebny jest Kodeks Drogowy do …


Kategorie

%d blogerów lubi to: