Napisane przez: JACK REACHER | 01/13/2013

Do ZASRANYCH przeciwników WOŚP


Witam Was ciepło i pozdrawiam , demokratycznie Was tolerując. W chwili kiedy naciskam ENTER aby ten tekst się opublikował na koncie WOŚP jest już ponad 40 mln zł . …Nowych zł ..

Co roku bardzo mnie zasmuca Wasz sprzeciw , narzucanie Orkiestrze lewactwa oraz coraz to wymyślniejsze ośmieszanie tego co od 21 lat robi Orkiestra Jurka Owsiaka . Wkurwiają mnie , głosy wszystkich Was , prawicowi-Katolicy…politycy ,którzy próbujecie zakrzyczeć , zaszumieć , wyśmiać oraz umniejszyć działalność WOŚPu .

………..Jesteście poprostu śmieszni w tym co robicie…żygać mi się chce na to co słyszę i widzę w ten dzień w TV . WY którzy tacy religijni jesteście , jesteście zarazem tacy śmieszni , puści…sami (jeżeli macie w sobie coś więcej niż słomę w butach) , chyba tak prywatnie przy goleniu nie wierzycie w to co wygadujecie..!?

Jeden plus z tego to ten że dzięki Wam (jako jedna z przyczyn) , zaprzestałem uczeszczać do Waszego Kościoła , gdyż zwątpiłem w obecność Pana , który jak by był , to nie wkładał by Wam w usta tak niskich argumentów i gówna aby nim rzucać w stronę Jurka Owsiaka a zarazem Tych wszystkich , którzy wkładają tyle trudu , pracy i chęci aby w jeden dzień w roku Polska była silna , zjednoczona i bez podziałów . Aby tak normalnie i poprostu liczyła się zwykła , niskolotna chęć pomocy innym poprzez dobrowolny datek …..

….Lecz Wam drodzy „Bracia w wierze” , chodzi właśnie o TĘ siłę w narodzie , którą staracie się umniejszać i zniweczyć , bądź często wykorzystywać ją dla swoich celów . Wam drodzy Katole chodzi że tego jednego dnia wielki strumień pieniędzy przechodzi Wszystkim czarnym kapłanom koło nosa . Kasa płynie z narodu dla narodu a nie dla jakiegoś Caritas , nie dla Biskupa lub jakiegoś toruńskiego wichrzyciela…lecz poprostu od ludzi , dla ludzi.. I TO WAS KOCHANI BOLI…

…..Jednego jeszcze w tym wielkim przetsięwzięciu nie zauważacie drodzy Politycy skrajnej prawicy , drodzy biznesmeni w czarnych kostiumach , eksperci od Komisji Majątkowej , od seksu i pedofilii , biznesu lecz już nie od spraw religijnych lub krzyża na Krakowskim Przedmieściu….LECZ JA WAM to powiem……
…..OTÓRZ nie zauważacie tego że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze , które jakże miło patrzeć , że przelatują Wam koło nosa , Orkiestra ta zaraz po zakończeniu wszystkich aukcji , zbiórek itd ….ROZLICZA SIĘ ZE WSZYSTKIEGO i jakby było jeszcze tego mało , to umieszcza wszystko na stronach internetowych , co jest dostępne przez cały rok dla WSZYSTKICH ….

…….I to jest ta główna przyczyna dlaczego tak staracie się umniejszać i zagłuszać znaczenie i wartość WOŚP ….

…..ponieważ Ci na których usługach się znajdujecie , Ci którzy na miłosierdziu „zjedli zęby”..jakby zapomnieli do czego zostali powołani oraz jakie śluby złożyli…Ponieważ Kościół w polsce zrobił się chciwy i działa jak pasożyt , który uczepił się jednej otwartej rany i ssie z niej wszystko co tylko się da .
Kościół , który na polityce zna się lepiej niż na Biblii z majątkiemn za jaki można by było większości potrzebującym zapewnić godziwe życie stał się instytucją , która potrafi tylko BRAĆ , brać i jeszcze raz brać….

…….brać wmawiając swoim wiernym że ciągle mało , że ciągle jest okradanym …

…..NIC NIE WSPOMIONAJĄC O JAKIŚ ROZLICZENIACH , PODATKACH ORAZ BLIŻSZEJ LICZBIE PIENIĘDZY , KTÓRA PRZEPŁYWA PRZEZ RĘCE SZEROKIM STRUMIENIEM .

… i dlatego Przystanek Woodstock jak i WOŚP , działa na Was jak przysłowiowa płachta na byka ponieważ tam jest wszystko czarno na białym…
DZIĘKUJE .

Reklamy

Responses

 1. Katotalibów krew zalewa. Zwłaszcza teo Z Torunia

 2. Zgadzam sie z treścią ale nie zgadzam sie z formą. Byc może uważasz że zaostrzenie języka to: łatwiej trafi, bardziej przekona, lepiej się sprzeda ?, Język może wskazywać nawet, że jesteś zawiedziona, sfrustrowana itp. a chyba nie nie chodzi Ci o to. Przepraszam za smrodek dydaktyczny ale Twój temat jest bardzo wdzięczny do obsmiewania a nie o………..a /wstaw sobie dowolny czasownik/ drugiej strony.
  Pozdrawiam

  • Masz racje , pewnie wcale nie trafi …może to taki kubełek zimnej wody na głowy Tych wszystkich świętych…

   pozdrawiam .

 3. Fajny blog!!! Weszłam tu przypadkowo…
  I zobaczyłam smutny wpis… Nie ma już Pauli… Wspierałam Ją w 2009 i 2010 r. … Zbierałam wówczas środki finansowe na operację mojej córki za granicą w Szwajcarii, sama w międzyczasie przeszłam leczenie onkologiczne (rak piersi) i Jej walka ze śmieciuchem dodawała mi sił! To był dobry pauer… Wierzyłam, ze Jej się uda… Żal, ogromny żal… Taka młoda dziewczyna, silna, pełna energii…

  • Chyba Ciebie pamiętam….chyba rozmawialiśmy poprzez tego bloga…
   napisz jak u Ciebie ze zdrowiem , jak leczenie i wogóle..
   pozdrawiam…


Kategorie

%d blogerów lubi to: