Napisane przez: JACK REACHER | 09/13/2012

„Parasol” dla „Słowika” a „Bolo” ma to w dupie..czyli..”Z dużej chmury mały DESZCZ”


Serdeczne gratulacje dla Wymiaru „Sprawiedliwości” , wszelkich Sądów , Prokuratur oraz Aresztów , Sędziów , Adwokatów , Policjantów itd…itd….z powodu uniewinnienia ponoć największej grupy przestępczej czasów wszech !!!

Jako polski obywatel , chcę pogratulować temu iż po ponad 4 latach śledztwa a może i nawet więcej…oraz po 4 i pół GODZINY odczytywania aktu oskarżenia…wyrok zabrzmiał …NIEWINNI..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo podobały mi się słowa obrońcy Panów , którzy dresy zamienili na garnitury że….cyt. „z dużej chmury mały deszcz…” ….REWELACJA. !!!!!!!!!!!!!

NIkt mi nie powie że kiedy w 1989 roku upadał komunizm a Sztandar uroczyście przy szeleszczącym głosie p. Rakowskiego wyprowadzano , to struktury mafijne były już conajmniej zawiązane jeśli nie dobrze już prosperujące.. Do tego każde z ugrupowań politycznych od tamtego czasu aż do dzisiaj zdążyło rządzić polską , niezależnie od swojej nazwy , niejednokrotnie zmienianej , z lewa bądź z prawa . Od skrajnych komuchów po skrajnie szurniętych prawicowców , styropianów oraz wszechpolaków , a nawet extremalnych katoli . NIKT mi nie wmówi że politycy ww. nie mieli , lub mają lub mogą mieć lub …..mieli powiązania z „biznesmenami” z pod znaku dresu , klamki , kradzionego BMW a także bogatych willi jak i drogich garniturów..Świadomie lub nie pod przymusem lub bez….

Dlatego wyrok uniewinnienia , kiedy proces nazywano procesem stulecia…oraz zlikwidowaniem mafii w polsce , a przynajmniej TEJ najwiekszej ….raczej zakrawa na kpinę…

Szkoda że „sprawiedliwość” w polsce zwykły obywatel poznaje po licznych pomyłkach adwokatów , sądów , bałaganie w papierach , lub procesach o 3 gramy maryśki , które kosztują tysiace…Współczuje tym wszystkim staruszkom , które za brak biletu w autobusie są poniewierani przez …”wymiar sprawiedliwości”…a CI którzy zabijali , kradli , bili , gwałcili …są zgodnie z prawem uniewinniani….

….Pewnie się jeszcze o odszkodowanie za niesłuszne aresztowanie będą ubiegać….

…Jedno co mogę na koniec dodać……no cóż….gdybym wiedział wtedy….to kurwa zostałbym bandziorem…

Reklamy

Responses

  1. Trafienie na taki fajny blog to jak wygrana w totolotka. 🙂
    a z polskim wymiarem sprawiedliwości niestety tak jest – ukradniesz bułkę za 30 groszy i pójdziesz siedzieć, a gdy ukradniesz miliony to będziesz się cieszyć wolnością

    • Miło mi…chociaż nie zaglądam TU tak często…poprawie się….promisse !!!!!!!!!!!


Kategorie

%d blogerów lubi to: