Napisane przez: JACK REACHER | 05/13/2012

POLSKA GOLA !!!!!!!!!!!!!!!


Zdarzył się ongiś bramkarz wielki co to angolom stop powiedział . Chwały i gorzały wylało się zapewne wiele…Lecz do PiSu poszedł nieborak i się teraz za tamto granie wstydzi..

Kiedy p. Jan bramki bronił jam jeszcze na piłce dobrze siedzieć nie umiał .Teraz zaś z tego co widze i słyszę , sądze że lepiej to pan Janek trafić nie mógł..Słabo ma z tym trafianiem , skoro sam bronić lepiej umie . Trafił do PiSu gdzie każdy zdrowomyślący jak i ten co ma nierówno , glosem kretyna wypowiedzi swoje z siebie wydala.

Jaka partia , tacy….przepraszam…członkowie . Trudno..Jak mawiał TEN Wielki trener Górski..”Piłka jest okrągła a bramki są dwie..” . Jeśli to mała zapowiedź tego co nam kato-fanatycy na E2012 szykują , to z zainteresowaniem zaczynam śledzić wszystko to co się dzieje wokół piłki .

Miałem pana Jakna za Kogoś kto jak to się mówi swoje zrobił w życiu i teraz to powinien jeno kupony odcinać i młodym pokoleniom pokazywać kierunek , aby marzenia stały się faktem..On zaś na psy zszedł znaczy się na PiS…

Eeech…..O kant dupy to wszystko….

Reklamy

Responses

  1. Ja nazwał bym to tak. Kiedys miałem go za batdzo dobrego bramkarza i za bardzo madrego człowieka gdzyz po zakończeniu meczu mówił ostro i obrazowo co zrzucałem na karb sportowej adrenaliny. Póxniej jak został bywalcem wernisaży i wystaw a co gorsze zaczął o tym cos mówić to zwalałem to na fakt, iz szuka swojego miejsca w zyciu. Jak poparł wprowadzenia stanu wojennego to dopiero do dnie doszło że to kanialia co potwierdza do dzis.

  2. Za bardzo pana Jasia bym nie beształ. Pan Jasio był bramkarzem. Jest to ostatnia rubież formacji piłkarskiej, zwanej obroną. A zadanie obrony polega na destrukcji ataku przeciwnika. Pan Jasio tak się przykładał do tej roli, że swego czasu nawet „zatrzymał Anglię”.

    I to chyba był szczyt jego intelektualnych możliwości. I tak mu chyba już zostało.

    Więc gdzie z takimi umiejętnościami mógł trafić? do branży budowlanej ze specjalizacją wyburzanie lub do PiS-u. Nie ma się co dziwić, że wybrał PiS. Praca lepiej płatna i mniej się kurzy. A i w tv pokażą!!!

    Tak więc, drogi autorze, chociaż zgadzam się w kwestii „kantu ….”, dla pana Jasia to był jedyny racjonalny wybór. Od szukania innych dróg życiowych, mogłaby go rozboleć głowa!


Kategorie

%d blogerów lubi to: