Napisane przez: JACK REACHER | 05/03/2012

O co k….wa chodzi !?!?!?!?!?!?..bojkot E2012 ..


Chodzi po Warszawie , jeździ po Polsce jeden taki facet i co rusz jak coś powie , to setki tysięcy a może i miliony ludzi chodzi potem wkur…..ych w „robocie” .

Rozumiem że jako stary kawaler któremu jakoś życie nie pozwoliło na większe często ślubem zakończone miłostki , lub co gorsza ślub przez …”wpadkę”.., na gadanie że In-Vitro to coś jakby wielokrotne zabójstwo lub wielokrotne przerywanie ciaży…Wkońcu On sam musi o swój skrajnie-katolicko-prawicowy elekorat dbać..Musi więc czarnym głębiej wchodzić w tyłek , głębiej nawet niż Rząd , który nomen omen ” nie klęczy przed klerem”….Pewnie że nie klęczy , bo już dawno leży płasko krzyżem…

ALE…
…Jak facio nawołuje do bojkotu E-2012 , to poprostu naprawde czas się zastanowić nad zasadnością badań stanu psychicznego obecnych jak i przyszłych kandydatów na parlamentarzystów..

Moim zdaniem całe to Euro 2012 to jeden wielki niewypał , do którego (pomijam Ukrainę) w polsce wogóle nie powinno było dojść…A to tylko dlatego że na samym starcie o to jaki kraj będzie gospodarzem mistrzostw , kryterium pozwalającym powinna być GOTOWA już INFRASTRUKTURA .

U nas zaś nie mając niczego …wygraliśmy . Cud qrwa mać !!!! Widać rozmodlenie narodu pomaga!! Po 1989 roku każdy z krajów dawnego bloku dorobił się porządnych autostrad , kolei itd….W naszym miłym i rozmodlonym grajdole jedyne co przybyło to Kościołów oraz pracy u członków Komisji Majątkowej . Do tego doszło fanatyczne więc rozpamiętywanie rocznic naszych katolicko-historyczno-politycznych kiedy to przeważnie dostawaliśmy lanie .. Wspomnę tylko o ostatniej jak narazie ( o ile ruskie cuź nie zrobią – wg. członków pewnej partii), gdzie od ponad dwóch lat mamy totalny podział w Państwie..

W takiej sytuacji kiedy CUDEM , przez głupotę lub dla przewalenia trochę kasy…przyznano nam to E-2012..jakim prawem Ktoś nawołuje do bojkotu Euro z powodu sytuacji politycznej na Ukrainie…?????????????????????????????

Po wydaniu tylu (cały czas podkreślam zbędnych) , miliardów złotych i euro..chyba trzeba być nienormalnym żeby nawoływać do bojkotu sportowego wydarzenia !!! To Kiedy i JAK ma się to wszystko zacząć zwracać , lub poprostu być wykorzystywane…??????????????

No chyba że planem „awaryjnym” będzie oddanie stadionów Kościołowi w ramach zwracania tego co komuna zagarnęła i zamiana ich na kościoły pod gołym niebem…aby „prorocy” tacy jak ten Pan mogli być przygotowani na pójście do nieba nawet w butach….

„Polska to dziki Kraj”… Tutaj zgadzam się z p. Drzewieckim..

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: