Napisane przez: JACK REACHER | 04/09/2012

Obchody Katastrofy Smoleńskiej – gdzie PiS a gdzie Rząd


Już dzisiaj odbędą się obchody drugiej rocznicy naszej Narodowej Katastrofy Smoleńskiej .

I tak rano na początku przy pomniku na cmentarzu będą zgromadzeni zwolennicy tego aby przeciwnicy zwolenników , nie świętowali uroczystości o tym samym czasie . W tym samym czasie , zwolennicy ze strony rządowej wezmą udział we mszy św . która odbędzie się w kościele , lecz bez zwolenników bycia na niej razem wraz ze stroną rządową . Następnie zwolennicy bycia na mszy udadzą się na cmentarz aby tam uczcić 96 ofiar katastrofy .

Kiedy ONI będą w drodze na cmentarz , z cmentarza na mszę św . udadzą się zwolennicy nie obchodzenia uroczystości rocznicowych wraz ze zwolennikami którzy byli na mszy św. już rano . Kiedy zwolewnnicy porannej mszy dotrą już pod pomnik na cmentarzu , w kościele rozpocznie się uroczysta msza św. z udziałem zwolenników bycia na cmentarzu w godzinach porannych .

Kiedy zwolennicy bycia na cmentarzu w drugiej kolejności prosto z cmentarza udadzą się do swoich zajęć… , zwolennicy bycia na cmentarzu w godz. rannych , po skończonej mszy udadzą się prosto przed pałac prezydencki aby tam zakłócać porządek miejski oraz prace tych zwolenników obchodów katastrofy smoleńskiej , którzy w kościele byli już rano i nawet powrócili z cmentarza .

W godzinach wieczornych , kiedy lepiej widać płonące pochodnie , rozpocznie się uroczysta…oczywistość celebrowana przez brata tragicznie zmarłego prezydenta w osobie prezesa pewnej opozycyjnej partii politycznej (skrajna prawica) . Będzie to tzw. Marsz Pamięci podczas którego co silniejsze organizmy rencistów i emerytów a także ogół zgromadzony będzie maswowo wykrzykiwać obelżywe słowa nt. rządu oraz ZAMACHU na samolot a także na wadliwy system ubezpieczeń , podniesienia wieku emerytalnego a nawet i być może o sytuacji dyskryminowanych kierowców TIRów , którzy nie mogą spokojnie rozjeżdzać ulic w miejscowościach położonych opodal Doliny Rozpudy . Wszystkie hasła skandowane będą miały również znakomity podkład muzyczny w postaci co rzewnych pieśni religijnych a całość otransparentowana będzie czym tylko można . Las krzyży obowiązkowy .

Reklamy

Responses

  1. ogół zgromadzony będzie maswowo wykrzykiwać obelżywe słowa nt. rządu oraz ZAMACHU na samolot a także na wadliwy system ubezpieczeń , podniesienia wieku emerytalnego a nawet i być może o sytuacji dyskryminowanych kierowców TIRów , którzy nie mogą spokojnie rozjeżdzać ulic w miejscowościach położonych opodal Doliny Rozpudy .

    Zapomniałeś dodać jeszcze, że ci renciści i emeryci, obarczać winą będą rząd za to, że nie mogą już wpływać na tragiczną sytuację demograficzną.
    PS.
    Zapraszam do mnie. Na małe poczytanie.


Kategorie

%d blogerów lubi to: