Napisane przez: JACK REACHER | 04/06/2012

El Presidente


Jarosław Kaczyński zmienił zdanie , po raz enty i powiedział że będzie startował w następnych wyborach prezydenckich . Na razie na Wielki Piątek jest to aktualne . „Jarosław Polskę zbaw „…to nowe hasło wyborcze PiS . Amen .
Prezes złożył też życzenia świąteczne wszystkim polakom . Ponieważ czuje się polakiem , to chciałbym w tym imieniu podziękować temu największemu bojownikowi o wartości katolickie i telefonie tatki R w jednym . Niech zawsze będzie w opozycji , gdyż wtedy będzie jemu najlepiej . Jako rządzący krajem , musiałby robić to samo co obecny rząd , a wtedy inna opozycja jeździła by po nim jak po koniu , co odbiło by się na normalności i poparciu społecznym . Zwłaszcza tym starszo pokoleniowym .

Zgodnie z tradycją Wielkopiątkową , w parku znaleziono byłą mamę Kasi , która po zażyciu dużej dawki leków zapewne chciała konkurować z Tym , który w krzyżowaniu bije wszelkie rekordy . Do mamy tragicznie zmarłej Kasi nie będziemy się raczej modlić .

. Najnowsze kulturalne wydarzenie w polsce to „Noc Konfesjonałów” , czyli wyjście Kościoła ku zapotrzebowaniu człowieka na spowiedź w dobie pośpiechu i braku czasu . Czekamy na spowiedź przez internet oraz przez CB radio .

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: