Napisane przez: JACK REACHER | 03/30/2012

Skąd Sikorski wiedział ?????????????/ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/………………../…


Zanosi się na wielką aferę.. Bo niby skąd minister Sikorski wiedział o tym że samolot..TEN samolot.. spadł oraz że wszyscy zginęli ? ….
Dobrze że MSZ puściło w eter nagrane rozmowy tel. bo można by zacząć posądzać PiS o częściowe oderwanie od świata , a tak to wiemy że Oni są całkowicie na innej planecie .

PiS wraz z Mighty Antek twierdzą (no i jeszcze CI fizycy!?) , że na pokładzie były dwa wybuchy…Napewno . Pierwszy to był wybuch śmiechu że oto po raz enty udało się wylecieć przy calkowitym łamaniu przepisów i zasad panujących w lotnictwie wojskowym..Drugi zaś wybuch smiechu to był zapewne w momencie kiedy dowiedziano się że na lotnisku w Smoleńsku nie ma pogody do lądowania , a mimo to …bo przecież nikt nie zadbał o zapasowe lotnisko…mimo to zdecydowano się na lot i ladowanie z ułańską wręcz fantazją…
Oczywistością jest zaś to że nie ma….bola że przelatywali tak nisko , no i że tam rosną jakiekolwiek drzewa…Napewno ruskie cuź zrobili..A już zupełnie normalne jest to że wkońcu Tu-154 , to ruski wyrób , więc i stali i aluminium nie żałowali….Wyjasniło się dlaczego tyle palił… Więc jak zawadzili o tę nieszczęsną brzózkę , to przecież skrzydła nie mogli urwać…JASNE..!!…jasne .

Polecam leki na recepte….

Reklamy

Responses

  1. Popraw tytuł i początek, bo aż oczy bolą. SKĄD

    • ups….znowu…


Kategorie

%d blogerów lubi to: