Napisane przez: JACK REACHER | 03/30/2012

Dear Visitors…Drodzy Odwiedzający


…Drodzy Odwiedzający naszą , ……własną Polskę w dniach 10 , kwiecień , 2012 .

Wszystko to co Będziecie mogli zobaczyć w np. Warszawie , to prawda i rzecz dzieje się na żywo .

PRZYPOMNIENIE.

Polska składa się z Katolików .
— Katolików-fanatykow (Ci są jeszcze więcej po stronie wiary a mniej po polityki)
— Innych wyznań …. .
— Katolików – Protestantów i tutaj słów kilka tytułem wyjasnienia .
Proszę nie mylic tych Państwa z TYMI Protestantami , bo to zupełnie inna i nie radiowa Rodzina..Dzielnych Katolików- Protestantów których mam na myśli stanowi grupa ludzi , którzy będąc nieżadko w podeszłym już wieku niczym ogon ciągną się za p. Prezesem i krzyczą ..”Precz z Komuną !!!” . Ludziom tym komunizm a raczej ówczesna Polska dała co tylko mogła . Darmowe szkoły , żłobki , studia . Może warunki nie były przednie , ale często zawdzienczają temu swoje kariery , tytuły a nawet i całkiem legalne i normalne emigracje zagraniczne , min. do USA .
Kiedy dotarli Oni już do USA mają czelność zbierać się pod konsulatem w Chicago IL. i wykrzykiwać hasła znane nam z pod Pałacu z sierpnia 2010 roku….______________________ALE wracając do Warszawy…

…Szanowni turyści i goście zagraniczni…będziecie świadkami kolejnego katolicko-historycznego happeningu pod komendą J. Kaczyńskiego . Dowiecie się przechodząc obok że to wina Tuska oraz ruskich . „Zamach” , słowo to będzie się często przewijać jak i „Precz z Komuną” . Wszystko to będzie okraszone religijnymi motywami pieśni kościelnych , lasem krzyży oraz próbami składania kwiatów…oczywista oczywistość TAM gdzie akurat będzie zagrodzone…Napewno dojdzie to tego jeszcze kolejna czerwona kartka dla kogoś tam lub tam , transparenty ze znakiem solidarności oraz to że wydłużenie wieku emerytalnego to złe jest…Usłyszycie też że kiedy PiS przejmie stery władzy odrazu zrobi tak żeby było OK i to nawet każdemu..( co jest nieprawdą bo gdzie PiS i „pochodne” będą mieli lepiej niż w opozycji…?) .

Drodzy Cierpliwi Ludzie…NIE dajcie się wciągać w żadne dysputy lub co gorsza demolki . Przechodząc przybieżcie łagodny wyraz twarzy , taki z przyklejonym zrozumieniem . Pamiętajcie że Wam nie było by miło , gdyby Ktoś wyśmiewał się z Was , więc nie róbcie IM tego..

11 lub 12 kwietnia powinno być już po wszystkim..No..chyba że Prezes czymś nas zaskoczy . Ale o tym to już innym razem..

Kiedy cały świat już dowie się że jesteśmy narodem wierzącym oraz mścicielami rozpamiętującymi nasze porażki oraz o tym że pamiętamy tylko o naszych rocznicach a także że na Stadionie Narodowym krzyże wyszyte są nawet na siatkach bramek ..Euro 2012 powinno wypaść w miarę normalnie.. Oczywiście nie mam na myśli gry naszej Kadry …. .

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: