Napisane przez: JACK REACHER | 03/26/2012

” Eine kleine Nachtmusic”


Prezydent Niemiec ten najnowszy Herr Gauck , zawitał z pierwszą wizytą do polski. W Belwederze podjął jego nasz Prezydent Komorowski . Tym razem dyrektor niemiec nie przypłynął statkiem , nawet powiedział że jest nam zusammen do kupy dobrze …znaczy się dwóm krajom leżącym koło siebie .
Już za trzy lata…”Drei Jahre ” ma być wydany wspólny pordęcznik do nauki historii…znaczy się Tamci biorą winę na siebie…
może też i czas na wspólny polsko-rozyjski podręcznik..?

CEO czyli Dyrektor Naczelny Kościoła Kat. zawitał na Kube . Brat Fidela , Raul powitał Jegoświątobliwość , na lotnisku . Źródła nie podają jak wygląda na Kubie sytuacja związana z ochroną przez biskupów , księży pedofili..Za to u nas ……. !!!!!!!!!!!

Dla przypomnienia dodam że Kościół w polsce to firma prywatna , której po. (pełniącym obowiązki) , Dyrektora Naczelnego jest Herr B XVI . Zaś Główny Naczelny od przeszło 2 tyś lat nie pokazuje się na ziemi..od czasu kiedy …hmm wybrani członkowie rady nadzorczej powieźli szefa i ukrzyżowali . W dzisiejszych czasach rady nadzorcze lub związki zawodowe zwyczajnie wywożą złych dyrektorów na taczkach..
Kościół sp. z.o.o. zajmuję się odzyskiwaniem tego co zabrało jemu PRL , czyli tak w sumie nie wiadomo ile , gdyż każda statystyka mogła by okazać się zaniżona . To samo dotyczy zarobków i ogólnego klepania biedy przez wyższych rangą urzędników jak i szeregowych pracowników firmy , którzy zajmują swoje posterunki w każdej wiosce . Swera jakiegokolwiek opodatkowania oczywście nie ma zastosowania wobec , jak twierdzą wtajemniczeni , firmy będącej na skraju bankructwa od setek lat . (Chyba już przetopiono wszystko co się dało z wypraw krzyżowych ??) . Jedną ze specjalizacji firmy jest budowa wielkich gmachów , zwanych dalej kościołami , bez jakiegokolwiek zezwolenia a zarazem będących całkowicie sprzecznymi z planami zagospodarowania przestrzennego , budowaniem obok kościołów parkingów oraz pochówkiem zasłużonych pracowników w dowolnie wybranym miejscu , gdyż i tak nikt się nie sprzeciwi..Co zdolniejsi pracownicy firmy Kościół sp. z.o.o. , zwani dalej księżmi posiadają szczególne zdolności do pracy z młodzieżą…

Ze sportu…
Pokazano możliwości poskiego-amerykańskiego helikoptera Black Hawk . Helikopter został złożony w polsce , jak widać lata do góry , w dół i skręca , co oznacza że żadna z części składowych nie okazała się zbędna i nie została w hangarze .

Trwa w posce narodowa dyskusja nt. podiesienia wieku emerytalnego . Ludzie myślą że mają wpływ na decyzje w tej sprawie . Koalicja rządząca też tak myśli , dlatego ciągle zgrzyta w niej i piszczy , co może być powodem do zmiany na szczeblach władzy..Pytanie czy warto poszukać nowego koalicjanta ? Każdy nowy za darmo się na nic nie zgodzi…a pomysły mają ludzie , że hoho !!!

Reklamy

Responses

  1. Ale może warto poszukać innego koalicjanta, bo ubiegłe cztery lata wykazały dobitnie, że chłopom na żadnych zmianach nie zależy.
    Co zaś się tyczy Kościoła w Polsce to jeden z jego naczelnych już zapowiedział, że ewentualnie chętni na kasę od Kościoła za pedofolskie zachowania jego ziemskich przedstawicieli niech sobie forsę wybiją z głowy. Winny ma płacić z własnej kieszeni, a ta przecież jest pusta bo to wszyscy są jak „ptaszki co to nie sieją, nie orzą a żyją”. – cz\yli dostaną gówno, mówiąc trywialnie.


Kategorie

%d blogerów lubi to: