Napisane przez: JACK REACHER | 03/20/2012

wykopki


Wiosna się zaczęła lecz w naszym kraju jest to odpowiednia pora aby co nie co…lub raczej co nie Kogo po wykopywać . I tak , niczym expres przez dworzec we Włoszczowej, przeleciała wiadomość , że oto poderwią szczątki śp. Gosiewskiego . I stało się..
Ponoć prokuratorzy mają sprawdzić czy aby szan. Panu nie za dużo przybyło , lub co gorsza nie swojego..Jak od zawsze wiemy , ruskie nic dobrze zrobić nie umieją , więc trzeba sprawdzać po nich nawet i sekcje zwłok.
Może to i też Rodziny szanowne , nie aby „odgrzewać” , lecz aby też się dowiedziały czy aby to brzoza na kursie i ścieżce stała , ekshumacje nakazują .

Nie wiem czy się Kto spodziewał że ruskie zbierać i kompletować zwłoki będą , aby zadowolić opozycjonistów , czy też może Ów inny po katastrofie lotniczej spodziewał się zwłok na ziemi poukładanych niczem po zawale serca..??

Słychać o śp. p. Kurtyce a nawet od pani Wasserman że powinno się wszystkich 96 na nowo odkopać i przeglądnąć czy bay napewno to Oni… Ciekawe czy Placek też by został z cokołu ruszony..? Ciężko by mogło by być potem biedaka spowrotem w to samo miejsce pochować…Wszak centusie mogły by powiedzieć nie . Nawet i Dziwisz by nie pomógł..

Wszystkim zmarłym życzę spokoju i opatrzności Bożej nad nimi . A Rodzinom i…”członkom” z pod Pałacu rozumu podczaz comiesięcznych wystepów . Zwłaszcza kiedy Im się myli napieprzanie na Rząd ze Smoleńskiem z czewrwoną kartką w tle , oraz z okrzykiem „precz z komuną”..

Smutna rocznica jak wół powoli nadciąga , więc czas happeningów się rozpocznie . Mrozy puściły to i kibiców trzeba przyzwyczajać do tego że „prawda zwycięży”….Oby !!

Dobrze że Naród w polsce taki katolicki to się zgoddzi na święcenie murawy i bramek na stadionach oraz na dalszą financjerę Kleru z państwowerj kasy… A może się mylę !?

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: