Napisane przez: JACK REACHER | 01/03/2012

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy !!!!!!!!!!!


W najbliższą niedzielę tj.8 styczeń 2012 rusza kolejna 20 WOŚP !!!!
Cieszmy się drodzy państwo , gdyż jest to ewenement jak nie w skali świata , to napewno w skali całej europy .

…Setki , tysiące urządzeń do najnowszych badań , diagnostyki chorych dorosłych i dzieci itd….to niewątpliwie część i tak wielkiego dorobku orkiestry..

Bądźmy za to czujni , gdyż tzw. KONKURENCJA… czyli różne „Przystanki Jezus” oraz już od kilku lat całkiem oficjalnie nasz „ubogi , biedny potrzebujący pomocy , skromny oraz z powołaniem do świętości poprzez molestacje niewinnych Kościół” znowu ruszy z kolejnymi atakami na p. Jerzego Owsiaka pod tytułem ogólnie już słyszanej uczciwości p. Owsiaka jak i samej Orkiestry .
Zapewne usłyszymy słowo o tym jak to marnują się TE pięniądze wrzucane tak ochoczo przez polaków do skarbonek WOŚPu . A przecież mogły by całkiem „normalnie zasilić” konta Caritasu , gdyż tam tylko prawda która wyzwala i pomaga zadbać aby napewno pieniądze poszły tam…”gdzie trzeba”…

NIE DAJMY SIĘ ZWODZIĆ ZACHŁANNOŚCI I CHCIWOŚCI KOŚCIOŁA W POLSCE !!!! WSPIERAJMY WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oczywiście że można stwierdzić że to Państwo jest i powinno być odpowiedzialne za leczenie swoich obywateli , jak i o zadbanie o odpowiedni sprzęt do tego potrzebny…RACJA…ALE jeśli Państwo nie daje rady , to co w tym złego że jeden taki facet co roku wyrusza w polskę i poprostu robi swoją robotę…?

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY gra do końca Świata i jeden dzień dłużej !!!!!!!!!!!!!!! Pamiętaj Polaku !!!

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: