Napisane przez: JACK REACHER | 12/19/2011

Śp. Kim Dzong Il .


Z powodu „… nagłej i nie spodziewanej śmierci..” przywódcy korei północnej na świecie zaczęły się dziać rzeczy dziwne . Korei Północnej grożą masowe powodzie gdyż ludzie wychodzą na ulicę i masowo jak na rozkaz płaczą niczym bobry po stracie ukochanego przywódcy i propagatora „zamordyzmu demoludowego” w stylu „a`la” Stalin # 56+ . Korea P o ł u d n i o w a(good) zaś obawia się propozycji ludowej demokracji dot. przyłączenia i przejścia z normalnego dobrobytu na gospodarkę sterowaną . Kor. Poł.(good) słynąca z produkcji np. pojazdów marki Hyunday mogła by zmienić nazwe tychże na „Lenin” albo nawet „Dzongcar” co czytane z angielska dało by coś na wzór ..”Junkcar”

Prezydent RP , ten od żyrandola , udał się z wizytą do Chin aby złożyc kondolencje rodzinie zmarłego przywódcy . Niestety to skośne i tamto , więc pomyliwszy kraje zaczął od „wzmacniania” więzi między…już nie tak „bratnimi” narodami jak to bywało drzewiej we wspólnym komuniźmie .

W polsce w obawie przed komunistyczną laicyzacją na ul. Wiejskiej masowo obserwuje się wysyp wiekszych bądź mniejszych krzyży , które to w budynku sejmu wieszane są „at hook” , do tego jeszcze opozycyjni posłowie twierdzą zaś że te są tam już od dawna..

Prezes najbardziej liczącej się w parlamencie partii .. opozycyjnej twierdzi że Polska jest jak PRL i usiłuje sklecić coś na znak obrony przed atakiem na swojego największego (oczywiście po prezesie) stratega- posła Macierewicza .

Poseł Macierewicz zaś jest podejrzany , z uwagi na to że on podejrzewa wszystkich , o to że może jego czyny i myśli mogły zakłucić pracę nie tylko urządzeń pokładowych pociągu (w którym jechał Kim Dzong Il) lecz również zaburzyć proces myślowy samego przywódcy koreańskiego — co mogło być bezpośrednią przyczyną śmierci tak znakomitego wodza i bojownika o socjalistyczne dobro narodzu . Nie wiemy też kiedy dokładnie zmarł Kim , gdyż serwisy podają datę 17 grudnia… może też być że od tej daty nie dało się ukryć już i tak wycsoce rozkładających się zwłok , lub poprostu zmarł akurat w ten dzień . O tym czy pociąg podczas feralnego przewozu ówcześnie jeszcze zyjącego Kima miał krakse z jakąś tam brzozą , nie wiemy gdyż źródła koreańskie i mossadu milczą w tym temacie .

Nie przeniesiono pogrzebu Violetty Villas , aczkolwiek komisja posła Macierewicza może wysunąć wniosek o ekshumacje , z obawy o mataczenie oraz o to czy w trumnie znajdują się całe i jedyne zwłoki znanej kiedyś śpiewaczki .

Naród czeski też opłakuje stratę , po zmarłym prezydencie Havlu , lecz tutaj powodzi nie będzie gdyż łzy są autentyczne…

Świat cały też obawia się co dalej będzie po śmierci Kima , gdyż Korea Północna (bad) ma kilka głowic atomowych i liczne labolatoria gdzie uranem bawią się nawet szkolne wycieczki odwiedzające..

Polska z racji że żadnych głowic nie ma , nawet tych myślących sejmowych , w reakcji na śmierć Dzonk Ila zapewnia że na koszulkach reprezentacji na pewno nie będzie żadnych motywów koreańskich , gdyż koszulki są szyte w chinach . Krzyża tak oczekiwanego , na plecach zawodników też nie będzie jak i znaku ..”zakazu pedałowania” . Będzie za to orzeł biały… ALE niosiący krzyż z przed pałacu prezydenckiego na przedniej stronie koszulek .

Reklamy

Responses

  1. Laboratoria, nie labolatoria 😉

    • …mea culpa


Kategorie

%d blogerów lubi to: