Napisane przez: JACK REACHER | 12/06/2011

Wiadomości


Śmierć Violetty Vllas doprowadziła do niespotykanych jak dotąd zamieszek w Rosji . Ludzie wyrażają swoje zaniepokojenie oraz troskę o losy demokracji rosyjskiej , gdzie dopuszczalnym jest w obwodach wyborczych , dosypywanie list wyborczych . Polski Rząd obserwując całościową sytuację , debatował nad budżetem na rok 2012 . W nowym przyszłorocznym budżecie nie uwzględniono grudnia z powodu spodziewanego końca świata , co pomogło dopiąć wydatki Państwa w 11 miesięcznej skali rozliczedniowej .

Znalazł się , po dwóch tygodniach nieobecności , nowy Minister Zdrowia pan Arłukowicz – Agent . Nic nie powiedział , ale to już dobra wiadomość , ponieważ nic tak nie boli pacjentów jak słowa o reformowaniu służby zdrowia . Tak samo milczy nowa Minister Sportu p.Mucha , lecz to nie przez brak… kondycji , lecz tego że do powiedzenia nie ma nic . Zwłaszcza ws. PZPN , gdyż tam mimo grudnia…jest Lato i prokuratura „badająca” sprawę..Wkońcu mają dywany i miotły to niech zamiatają . W Ministerstwie Sprawiedliwości zaś nadchodzą nowe czasy. Po odwołaniu p.Kwiatkowskiego , na jego miejsce został wysłany w pielgrzymce , p.Gowin znany krytyk Rządu oraz znany ze swojej wrażliwej (żeby nie powiedzieć fanatycznej) wiary w Stwórce . Teraz napewno będzie sprawiedliwie , jak nie po Bożemu..

W pewnej szkole w Zielonej Górze , akurat po wizycie biskupa , uczniowie zaczęli masowo mdleć i wymiotować . No coż niektórzy mówią że religia powinna być prowadzona w salkach katechetycznych przy kościołach…

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: