Napisane przez: JACK REACHER | 11/18/2011

EXPOSE # 2 Premiera


Premier Tusk wchodząc na mównicę był niemal pewny że jeszcze długo po nim nikt nie wygłosi dwóch expose w dwóch kadencjach..Kiedy mówił o zaciskaniu pasa , pomyślał o monopolu loteryjnym i dodał coś o silnych graczach , którzy przetrwają nie jako przystawki w karcie dań , skończył mowić myśląc intensywnie o kaczce z rożna .

Kiedy mówił o tym aby kościół zaczął wkońcu sam opłacać swoje składki na ubezpieczenie pomyślał że czas nadchodzi na zmiany i towarzystwo damsko męskie używające czarnych sukien powinno wreszcie prestać się kojarzyć ze stronami xxx , tylko z czymś poważniejszym . Wkońcu dodał że Państwo już oddało co miało oddać (….nie zamało ?) , i można nawet renegocjować konkordat w tej sprawie . A że skoro był już przy kewstiach duchowych powiedział że orzełek i krzyżyk powinny napowrót znaleźć się na koszulkach reprezentacji oraz o planowanym powołaniu komisji sejmowej , w celu wyjaśnienia śmierci Hanki Mostowiak . Szefem miałby być najlepszy opozycjonista i znawca tematu przyczyn katastrof , poseł Macierewicz .

Do tego zaproponował zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn i poprosił szanowną opozycję aby się nie wpier.. , znaczy się aby wzięła czynny udział w naprawie polski , a nie była tylko kołkiem w dupie .
Opozycja jednogłośnie opowiedziała się za drugą cześcią postulatu premiera Tuska .

Jak przystało na katolicki kraj , posłowie PiS odrazu wyrazili swe zdania odnośnie expose premiera . Jarosław Kaczyński powiedział że …”zaciskaniu pasa mówimy stanowczo NIE..!!” Czym niewątpliwie zjednał sobie głosy najtrwardszego elektoratu , wierzącego….nie tylko w siły nadprzyrodzone , lecz również w to iż pieniądze do budżetu kraju poprostu zrywa się z drzew lub płyną w ciepłych źródłach z torunia . Posłanka Kempa mowiła coś o byciu słabym wobec silnych i silnym wobec słabych…Może chodziło Jej o coś w rodzaju jakiegoś czegoś co jest czarne bo jest czarne a nie białe ?

Ogólnie wszyscy przedstawiciele partii nie będących w koalicji z uśmiechami na ustach zapowiedzieli że nie udzielą votum zaufania dla nowego rządu , jakby zapominając że koalicja rządząca ma ….niestety tylko 5 głosów aby takie votum sobie klepnąć sama .

Reklamy

Responses

  1. zabawnie się porobiło, ale w gruncie rzeczy… nic się nie zmieniło
    mamy już wiecznego premiera, wiecznego opozycjonistę, nawet dowcipy zaczynają być wieczne (tudzież wietrzne)… jest imprezka


Kategorie

%d blogerów lubi to: