Napisane przez: JACK REACHER | 11/01/2011

Kapitan Wrona hip-hip..HUURRAAAAAAAAaaaaa!!!!!!!!


Na początku NAJLEPSZE GRATULACJE DLA PILOTA , ZA JEGO ŚWIETNE WYSZKOLENIE , OPANOWANIE ORAZ ZIMNĄ KREW !!! Kpt. Wrona jest niewątpliwie bohaterem dnia !!!!! …

Można tylko dodać że dobrze że to był lot cywilny , gdyż „chłopcy” wojskowi całkiem niedawno mieli okazje pokazać , jak łatwo można łamać wszelkie przepisy dotyczące ruchu lotniczego i norm z tym związanych…Dodam że cywilni piloci są po szkoleniach , które napewno odbywają się oraz ćwiczą również na SYMULATORACH , co naszym wojskowym „orłom” zostało …”zaoszczędzone”..Czy winnych temu po części trzeba by szukać w śród pasażerów feralnego Tupolewa…? No cóż o zmarłych albo dobrze się mówi albo wcale (ponoć) .

Jeszcze RAZ szczególne gratulacje…..!!

Dobrze że obyło się bez tragedii .

Reklamy

Responses

  1. oby komisja dotycząca awaryjnego lądowania nie powstała…

  2. Winnym, za zlikwidowanie ćwiczeń na symulatorach jest zmarły tragicznie w katastrofie smoleńskiej, były minister obrony narodowej Aleksander Szczygło. To on wydał takie polecenie za czasów swojego szefowania w MON.

  3. Przeczytajcie sobie komentarz Marty Kaczyńskiej na jej blogu dotyczący tego awaryjnego lądowania. Pani Kaczyńska, jest wyraznie zdegustowana, że lądowanie się udało i że nie było żadnych ofiar.

    • Ludzka głupota jest wyższa niż nie jedna brzoza i szersza niż skrzydła samolotu…

    • właściwie to na fejsbuku
      a co do samego jej komenta… cóż, dobrze że dziewczyna została ekspertem od katastrof lotniczych. Konkretnie od dwóch ;-). To dobry początek 😉


Kategorie

%d blogerów lubi to: