Napisane przez: JACK REACHER | 10/26/2011

CHÓR ZIOBRYSTÓW


Nawet w PiS jak w każdej demokratycznej strukturze , dochodzą do głosu ludzie nie zadowoleni . Może się to wydawać nieco dziwne , ponieważ partia ta kierowana jest jednostronnie , żeby nie powiedzieć jednogłownie .
Wszelkie przykrywanie tego faktu , że są osoby którym po drodze było by z rozliczeniem po 6 porażce wyborczej , na dłuższą metę nie pomoże . „Każda kropla drąży kamień..” i w tym przypadku też tak będzie . Można zakryć to że jednak TA jedność z wierzchu , to wewnątrz kilka frakcji a za nimi grupy ludzi…ALE nie na długo.
Teraz mamy frakcję Ziobrystów , czyli tych którzy zdążyli zajść za skórę prezesowi oraz tych których nieopatrznie …namaścił sam prezes . Oni teraz urośli w siłę i rozpoczynają walkę o najwyższy stołek w partii . Ponieważ jest ich narazie 29 , więc prezes jak i partia musi się zacząć liczyć z nimi. Może rewolucji nie wywołają , lub nowej partii nie utworzą ,ale będą zdolni solidnie tworzyć większy rozłam niż jest narazie . Co na końcu doprowadzi jedynie do rozłamu .

Trochę to przypomina gonitwę ogierów , w której TEN co zawsze wygrywał w cuglach , zaczyna już od kilku wyścigów nie nadążać . Reszta zaś widząc to zaczyna biec szybciej i podkręca tempo , które dla lidera jeśli nie wytrzyma , okaże się porażką i utratą miejsca w pierwszym szeregu..

Logicznie myśląc musi nastąpić jakaś zmiana , ponieważ nie ma czegoś takiego jak dyktatorskie prowadzenie partii politycznej z równoważną 6 już porażką w wyborach , przy pełnej akceptacji wszystkich członków .

Wkońcu nawet w PiS są ludzie którym być może zależy na tym aby do czegoś dojść , nawet i do władzy . Aczkolwiek nie uważam że akurat p. Ziobro jest zdolny do bycia następnym prezesem..Lecz kiedy z obecnym presem jest to nie możliwe , to znak że trzeba zmienić prezesa .

Tutaj nawet chyba nowy poseł PiS pan Tomaszewski zgodzi się ze mną , kiedy nazywa prezesa Kaczyńskiego trenerem…Otórz kiedy drużyna przegrywa mecz , to winien jest zawsze …trener . W każdej liczącej się firmie jest osoba która stoi na szczycie i za ew. błędy i porażki ryzykuje swoim stołkiem . Wszędzie jest Ktoś , który w grupie osób pełni rolę lidera , szefa , dyrektora i oprócz splędoru przy sukcesach i trafnych decyzjach , tak w przypadku porażek niestety ponosi odpowiedzialność , która zawsze kończy się oddaniem władzy , przywódctwa lub utratą wpływów a nawet utratą funkcji która monarchistycznie nazywa się ….PREZES.

Reklamy

Responses

  1. I have read some good stuff here. Definitely worth bookmarking for revisiting. I wonder how much effort you put to make such a fantastic informative website.


Kategorie

%d blogerów lubi to: