Napisane przez: JACK REACHER | 10/20/2011

Koniec Dyktatora


Do gabinetu szybkim krokiem wszedł prezes Kaczyński . -Słyszeliście Kadafi nie żyje..Zastrzelili dyktatora..Nie ma mnie dla nikogo dzisiaj!!! Jutro też nie i pojutrze….Zaryglujcie drzwi !!!
Posłowie PiSu nie bardzo zrozumieli aluzje. Wkońcu trzeba się cieszyć że dobroduszne USA zaczną budować kolejne poletko demokracji na Libijskiej ziemi .

Donald Tusk na wieść o śmierci Kadafiego , powiedział z ambony PE , że w Takiej Grecji powinno dojść do pojednania , gdyż jesteśmy wszyscy unijni i razem . Przewodził on konferencji nt . budżetu unijnego na kolejne lata , oraz o tym komu trzeba sypnąć kasą .

NIe ma chętnych na prywódctwo w SLD na obecną chwilę..Patrząc na to co stało się w Libii ,aż strach teraz zostać jakimkolwiek liderem . A nuż ktoś odstrzeli ? Leszek Miller , ..”który długo czekał na tę chwilę..” zgodził się zostać przewodniczącym klubu SLD…tylko.

Na to wszystko z Kataru , aby nie pomylić z dyktatorem , przybył a wizytą tamtejszy szef , premier oraz najwyższy stołkiem – czyli SZEJK . Były rozmowy o biznesie , defilada i inne atrakcje . Oraz zapewnienie że nikt nie będzie …oczywiście demokratycznie , usówał tego przywódcy .

Lepiej czasem odwiedzić kawałek innego świata , niż dopuścić żeby świat odwiedził ten kawałek własnym lotnictwem i czołgami..a Tam w turbanie chodzi prawie każdy facet .

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: