Napisane przez: JACK REACHER | 10/15/2011

STRAJKI AGAINST BANKIEROM


Strajkowali ludzie na całym świecie przeciwko bankom , bankierom … Banki nie wiedzą o co chodzi w samych tylko stanach wzięli ponad billion dolków i nikt nie wie gdzie i na co poszlo…ONI powinni protestować dopiero . Ludzie protestowali przeciwko rządzącym którzy to z kolei są na usługach lobby bankowych na całym świecie oraz znikającej klasie średniej i szerzeniu się biedy .

To samo wewnątrz PO . Jeden poseł z krakowa ponoć za nie bardzo wiadomo czyje pieniądze robił kampanię wyborczą . Za to może PO stracić subwencję w wysokości 20 milionów zł .

Na to wszystko dyrerktor wszystkich księży w polsce powiedział że to wszystko co powyżej oraz próby ze ściągnięciem Krzyża z sali sejmowej to test prawdziwych i ochrzczonych polaków . Jakby w odpowiedzi na słowa biskupaArcy , polscy żołnierze złapali jakiegoś groźnego terroryste i liczą że zapanuje w kościele spokój..
W odpowiedzi na całą sytuacje międzynarodową pojawiły się w polsce ministrantki , czyli dziewczyny służące do mszy..Może być ciekawie..Narazie jest ich dopiero ok. 1000….sztuk . Kościół aby być na pierwszej linii solidaryzacji się z ubogimi społecznościami , wyraził zgodę na „dobrowolne” oddawanie 1 % z podatku na KK w polsce . W zamian wspaniałomyślnie zrezygnuje z Funduszu Kościelnego . O czymś takim co miało działać 2 lata a hulało przez 20 , czyli Komisji Majątkowej ani słowa . Czy Kościół polski wyczówa nadchodzące zmiany finansowo-światopoglądowo-ŚWIECKIE..?

Narazie co jest łatwe do przewidzenia , rządzącym podoba się ten projekt , aby później mogli powiedzieć , że nie klęczą przed klerem a nawet IM …”dołożyli” . HA!

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: