Napisane przez: JACK REACHER | 10/11/2011

Jak oderwać stołek od tyłka ?


Rząd ma pozostać do końca roku , ponoć dlatego aby dokończyć prace związane z przewodnictwem UE w tym półroczu . Ponoć miały nastąpić zmiany zaraz..
Tak patrząc dalej od kolejnego stołka nie potrafi się odkleić tyłek pana Prezesa , który niczym zbawiciel ogłasza że było o ustąpieniu , ale SIE ZMIENIŁO..jak zapowiadał po wyborach…” Jarosław Polskę Zbaw..” takimi okrzykami podobno witają prezesa ludzie w polsce…hm..Może i tak , chociaż słyszałem inne znacznie ciekawsze okrzyki…I tutaj tkwi powód do NIE odejścia prezesa z PiS .

Jeżeli Węgry i Budapeszt zapanują nam w polsce , to jak MY to wszystko będziemy obserwować ? Przecież p. Prezes obiecywał wcześniej że polacy będą wyjeżdżać do Egiptu , a z tamtąd to już nie zabardzo widać gdzie się który kraj zaczyna oraz kończy..Gdyby poseł Karski dalej posłem był , może i by wózkiem do golfa nas nauczył jeździć , a tak znowu musimy liczyć na siebie sami .
Irlandii nie udało się premierowi Tuskowi nadal u nas wybudować , wyszło jak zwykle .

Na pomysły rządzących oraz rządzących opozycyjnie zapewne jeszcze przyjdzie lepsza pora . Żelazna dłoń prezesa silniejszym uściskiem trzymać będzie teraz stołek władzy w partii i na nic gierki panów Ziobry i Kurskiego , aby sytuację ewentualnie zmienic .

Reklamy

Responses

  1. jak będą u nas Węgry, to może tokaj będzie tańszy? Trzeba łapać pozytywy 😉


Kategorie

%d blogerów lubi to: