Napisane przez: JACK REACHER | 10/09/2011

!!!!!!!!…” a Prezes NIC NIE MOGĘ WYGRAĆ KACZYŃSKI……”!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Prezes NIC NIE MOGĘ WYGRAĆ WYBORÓW KACZYŃSKI przerżnął kolejne wybory…Nic tylko POgratulować !!!
Może POtrzebna jest zmiana lidera tej prawicowej sekty rligijnej opartej na smoleńskim rozpamiętywaniu bohaterskiego łamania wszelkich przepisów lotniczych oraz czczeniu i łaszeniu się do czarnego kleru w polsce ???? Dalej PiS będzie tym…wrzodem . za mało żeby rządzić a za dużo aby nie wejść do sejmu..I tak będziemy musieli znosić to ciągłe podejrzliwe piszczenie z ław głównej opozycji , która chyba już na stałe zapuściła korzenie w byciu opozycją…Czas na zmiany Panowie i Panie z PiS…

Graruluje RUCHOWI PALIKOTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Napewno rewolucji nie będzie ALE może jak podliczone zostaną głosy , to okaże się że jednak koalicja będzie…Jak mówię nie będzie rewolty z Ruchem Poparcia , ale świeższy powiew powietrza przydał by się tam na Wiejskiej , co przełożyło by się być może początek zmian w naszej Polsce , która przecież „oficjalnie” jest świecka…

SLD….Drogie SLD , pokazaliście że klasę polityczną macie już dawno za sobą.. I dobrze Wam za to !!!!!! Niech to będzie zemsta wyborców za włarzenie Kościołowi w …..ę przez rządy L. Millera . ..Oczywiście w zamian za spokój przy akcessji do UE . Rozumiem to…ALE TO WY DALIŚCIE POCZĄTEK TEMU ROZPADOWI NORMALNOŚCI W POLSCE I TEGO UBIZNESOWIENIA KLERU !!!! To Macie teraz za swoje . Co to za partia lewicowa , która boi się otwarcie mówić o tym aby w Polsce rządziła normalność , wyjaśniona została aborcja , świeckość a Kościół płacił podatek od tego co zagrabił za Waszym i Wszystkich po Was przyzwoleniem…Zostaliście z ręką w nocniku…I dobrze Wam TAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PSL..można powiedzieć że jak zwykle i jak chorągiewka..Wieje w każdą stronę…ALE przynajmniej Jesteście w koalicji..Gratuluje !!

Z PJN pozdrawiam posła Kowala , który mimo że z pod nóg utonął jemu czarny koń-statek i tak ma ciepłą posadkę w UE..Trzeba wiedzieć jak się ustawić , prawda ?

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ALE BĘDZIE JUTRO MIESIĘCZNICA….idę o zakład !!!!

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: