Napisane przez: JACK REACHER | 10/03/2011

Uwierzcie we MNIE


6 dni do wyborów Parlamentarnych . W zasadzie to już nawet 5.

Prezes PiS powiedział że potrzebna jest zmiana w sporcie a tak naprawdę to potrzebna jest zmiana w polsce . Pan Tomaszewski zacierał ręce .

Mój kolejny ulubieniec Europoseł Kowal lider PJN zapowiadał żeby nie głosować na partie które już zawiodły , lecz na jego ugrupowanko..Dobrze się ustawił juroposeł Kowal . PJN zapewne pojdzie na zieloną trawkę , On zaś jako szefo PJNu zapowiedział już wcześniej że skoro przed byciem szefem PJN , został juropOsłem , to nie może zrezygnować z tego….HAHAHAH !!!!! Pożegnała tonący okręt pani Kluzikowa , a mr. Kowal sprytnie zapewnia sobie byt jeszcze w Euro Parlamencie , gdyby się w polsce nie udało .

Donald jeździ i podziwia kraj jak długi i szeroki , ciekawe czy dostał trochę jabłek od Napierała ?

Z miasta stołecznego polskiego Chicago kandyduje pan Sylwester Skóra , przemiły pan , który ma tutaj swoją audycję w polskim radiu WPNA 1490 AM . Napewno się przyda w sejmie . Wkońcu nikt inny prócz niego nie czyta tak „Ogniem i Mieczem” z podziałem na rolę i to przez ponad 10 lat..wypowiadając ok. 55 słów na godzinę .Doszkolą się posłowie przy okazji..

Nauczyli się posłowie zwlaszcza PiSu wymawiać nazwisko Palokot . Jak już poczuli na d… szczęki Ruchu Poparcia , szybko sobie przypomnieli z kim mogą równo też przerżnąć wybory.. Inni politycy też sobie przypomnieli , lecz potrafili nazwisko Palikot cały czas świetnie wymawiać.

Do dzieła Panie Januszu !!!!!!!!!!!!!

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: