Napisane przez: JACK REACHER | 09/26/2011

Misja , Eksmisja , Sexmisja , PRZERWANA TRANSMISJA


Jeszcze nie ucichły echa przerwanej transmisji z orędzio-wyborczego spotkania z „wiernymi” z Chicago i Toronto a p. Kaczyńskim , a komentarze co raz głosniejsze . „Oczywista oczywistość” nie prowadzi się kampanii wyborczych w kościołach , więc berety spotkały się w salce przykościelnej , która to już kościołem przecież nie jest..Aha !! MIało być cool , pieknie i „tujestpolskowo” , a wyszło gówno..Jak powiedział członek ( proszę nie mylić z TYM członkiem..) , więc członek „Gazety Polskiej” , który prowadził „iwent” w Chicago . Były ponoć dwa NIEZALEŻNE złącza internetowe i połaczenia między Chicago i Tortonto w kanadzie a już z polską był ci jeno obraz bez głosu . Mogliby się i polonusi pomodlić do obrazu na ekranu , lecz miało to być kampanijne spotkanie wyborcze . Nic nie wyszło . Na całą sytuację gospodarz Gazeto Polskowy , stwierdził że ..”JEśli to nie jest przykład manipulacji i nacisków…to on nie wie jak wytłumaczyć brak pełnego połączenia…” .

A JA TAK SOBIE MYŚLĘ ŻE POŁĄCZENIA WOGÓLE MIAŁO NIE BYĆ…ABY DAĆ SYGNAŁ TEJ OSPAŁEJ I CHOREJ NA SKRZYWIONY PATRIOTYZM POLONII Z MIASTA NAJWIĘKSZEGO „POLSKIEGO” CHICAGO . MIAŁO TO BYĆ WYWOŁANIE WRAŻENIA ŻE CIĄGLE JEST JAKIŚ SPISEK , KLKA i TUSKO-PUTINOWSKI UKŁAD . SYGNAŁ DO GŁOSOWANIA NA PiS….TYLKO PO CO ??????

DROGA POLONIO CHICAGOWSKA , NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA CHORY PATRIOTYZM I PONOWNĄ CHĘĆ RZĄDZENIA PRZEZ PiS … !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby uspokoić nieco nastroje w społeczeństwie , Premier Tusk spotkał się z kibicami , a może i nawet kibolami . W „narodzie” jest niespokojnie . NIe można tak łatwo wybaczyć tego że telemost między przesem Kaczyńskim a USA i KAnadĄ nie doszedł do skutku..
Zgody jednak nie ma i nie zanosi się….Zresztą jak można tolerować wyprawy na grzyby , zatrzymanych przez policje kiboli , u których znaleziono kominiarki , maczety i noże w bagażniku…Co to qrwa jest ? Bangladesz ? …

Jeżeli przyjąć iż prezes „znormalniał” albo „unowotwarzył się” i porusza więcej spraw , którymi obiecuje się zająć po wyborach jako Premier To już p. Macierewicz objeżdża Polskę i jedynym co wbija we łby beretowych wyznawców jest …Katastrofa Smoleńska . Miało być normalnie i bez tego „po trupach” , a widać że zdominowało to ponad wszystko kampanię i retorykę PiS , jako programu dojścia do władzy .

Im bliżej do wyborów tym więcej działań i zachowań z cyklu poniżej pasa , lecz nie ważne , wazne aby za wszeklą cenę dopchać siędo władzy……
……………I tutaj jesteśmy właśnie MY . Ludzie . Obywatele . NIE DAJMY SIĘ PONOWNIE ŁATWO KUPIĆ , PONIEWAŻ GŁUPI NARÓD TYM RAZEM TEGO NIE KUPI..JEŻELI KTOŚ PAMIĘTA SŁOWA PANA KURSKIEGO…!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: