Napisane przez: JACK REACHER | 09/23/2011

Jak Wam się to wszystko znudzi , głosujcie na MNIE !!!!


Polscy eksperci badali wrak naszego Air Force ONE w smoleńsku . Badania ogólne w sumie nic . Badana ma być dostępna aparatura oraz to co zostało z urządzeń pokładowych . Rosjanie nawet ściągnęli brezent , którym okryty był Tupolew od 18 miesięcy oraz przygotowali namioty aby nasi eksperci mieli gdzie analizować badane złomowisko .
Zdaniem prezesa PiS , jest to „oczywista oczywistość” za późno oraz po takim czasie już nic się nie da zrobić…I tu przyznaję p. prezesowi racje , gdyby tak idąc za retoryką PiS , zbadać wrak zaraz po katastrofie , mogło by się okazać że jeszcze da się wszystko złożyć do kupy . Następnie po kapitalnym remoncie oraz malowaniu można by było zrekonstruowany relikt odsprzedać jeszcze LOTowi , aby uratować tę firmę przed katastrofą .

Amerykanie ostrzegają że ichniejszy satelita pieprznie o ziemię że aż miło .Będzie to kontrolowane sprowadzenie uszkodzego satelity na ziemie .Strefa upadku rozciąga się gdzieś od USA aż po Włochy..Więc uważajcie ludzie . Jak podaje poczta pantoflowa , to jest ten satelita , który w momencie katastrofy smoleńskiej , akurat przelatywał nad tą częścią świata i rejestrował wszystko . Są tam więc zdjęcia wszystkich rozmawiających przez tel komórkowe oraz dowody na łamanie przepisów o ruchu lotniczym podczas procedury podejścia do lądowania…Dziwnym jest tylko to że USA zdecydowały się zniszczyć satelitę z TAKIMI dowodami zbrodni . Katoliccy eksperci ds. wniebowstąpienia i katastrof lotniczych biją na alarm .
Nas zaś ciekawi jaka siła stoi za tym chaniebnym czynem i Kto pociąga za sznurki , uniemożliwiając na dobre rozwiązanie przyczyn katastrofy smoleńskiej ??

Na znak protestu przeciw sprowadzenia satelity z orbity okołoziemskiej , gdzie ulegnie on zniszczeniu , aktu samopodpalenia dokonał pewien emerytowany policjant . Do czynu doszło przed kancelarią premiera RP w Warszawie . Aby odsunąć jakiekolwiek podejrzenie od siebie , Premier Tusk przerwał podróż po polsce swoim tuskobusem i wraca do stolicy , aby spotkać się z ciężkorannym człowiekiem w szpitalu . Kontrkandydat expremier Kaczyński również wykazał kampanijno-wyborcze zainteresowanie losem poparzonego , mówiąc że napewno za tym stoi jakaś przyczyna .

Prezes PiS przebywał też na Jasnej Górze , ale tym razem wyglądał jak by się modlił . O telefonii ojca Rydzyka nie wspomniał ani słowa .

Do wyborów parlamentarnych pozostało jeszcze 16 dni . Czyli 14 dni prania mózgów a jeden dzień ciszy wyborczej i głosowanko..

Prezydent Komorowski drugi dzień przebywa w USA . Wczoraj zadzwonił sobie dzwonkiem na giełdzie w NY . Dzisiaj zaś stwierdził że czuje się jak w filmie….American dream come true…

Reklamy

Responses

  1. jakby ten satelita rąbnął w Sejm, to rozwiązanych zostałoby kilka problemów na raz, a może nawet kilkaset (w zależności od frekwencji)
    _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

    Już nie mowię jakby rąbnął w Toruń , w maszt radiowy….
    G B .


Kategorie

%d blogerów lubi to: