Napisane przez: JACK REACHER | 09/21/2011

YES , YES , YES…i dupa .


Zaczął się spór między Prezesem K. vs. ex Premierem Marcinkiewiczem . „..Oczywista oczywistość..” oto że dzięki prezesowi Kaczyńskiemu Polska 6 lat temu wynegocjowała budżet EU , w tym pieniądze dla polski . Ponoć to dzięki zakulisowym radom prezesa , odtrąbiając sukces słynnym YES, YES , YES , ówczesny Premier Marcinkiewicz oznajmiał polakom zakończenie negocjaci unijnych i sukces .

Mamy nadzieję że jak PiS dojdzie wkońcu do władzy w XXI wieku , to znajdą się nowe..poprawione podręczniki do nauki historii , w których to będzie stało iż pra przodek bliźniaków o nazwisku Kaczyński , był wtedy na mszy w Gnieźnie kiedy Polska przyjmowała chrzest (966r.) . Może się i dowiemy że przodek służył wtedy do mszy , co usprawiwedliwia obecny „wtyłekwłaz” klerowi przez współczesnego Kaczyńskiego .

Może się również dowiemy iż w 1410 na Psim Polu chorągwią drwali leśnych borowych dowodził w odwodzie ziemianin Kaczyński , który to wygarnął niemcom ile wlazło . Obecnie zaś przekłada się to na ogólną niechęć prezesa do niemców , zwłaszcza po porównaniu braci Kaczyńskich do …kartofli , lat temu kilka .

A usprawiedliwiając nienawiść do rosjan obecnego Kaczyńskiego , może kiedyś będziemy mogli stwierdzić iż zacny przodek również Kaczyński , już miał zawiesić polską flagę w zniszczonym wojną Berlinie , lecz w ostatniej chwili Wania na wpół trzeźwy , wyrwał ją z małych rączek i zrzucił na dół , zawieszając tę czerwoną z gwiazdą…

Reklamy

Responses

  1. Amen! 😀

  2. a przeciwko hersztowi drwali występował krzyżacki kasztelan von Tusk, zapewne 😉


Kategorie

%d blogerów lubi to: