Napisane przez: JACK REACHER | 09/17/2011

The end of SEJM


Preses PiS powiedział że wszyscy popełniamy błędy , mając na myśli to że obecny rząd i parlament nie chciał poprawić złej ustawy o przedszkolach . Coś mi się wydaje że tp poprzedni rząd i parlament nie zabardzo się przejął losem dziecięcym i przedszkolnych .

Jak zawsze przed wyborami obywatele jak i partie polityczne zdominowane są przez sądaże wyborcze… W jednych np. PO ma sporą przewagę nad PiS , w innych zaś PO jest ledwie przed PiS . Jak by nie wybierać , to PO będzie rządzić „bez klękania przed księdzem..” z wielkim włazem czarnym w tyłek . Natomiast PiS będzie rządzić z klęczeniem przed księdzem z wielkim włazem czarnym w tyłek….Ot i cała różnica.

Odbył się kongres kobiet . Ma ich też więcej być na codzień w polityce .

Pani Kluzik-Rostkowska przestrzegła wszystkich ze swojej byłej i jedynej i właściwie patriotycznej partii , że znowu nowa twarz prezesa zaraz na drugi dzień po wyborach jemu odpadnie..Widać powinna być w polityce , wkońcu korzysta ze swojego życiowego doświadczenia .

Sejm idzie na wakacje , ponieważ kończy się 4 letnia kadencja , i po ostatnim posiedzeniu sejmu , wszyscy obstawiają Kto będzie tym szczęśliwcem i znajdzie się za niecałe 3 tygodnie zpowrotem przy korycie . Obliczono który z posłów przez 4 letnią kadencję jak i ile razy się udzielał..Mamy rekordzistów którzy wystapili na mównicy tylko , aż JEDEN a raz . Dodam że policzono też jak posłowie „gospodarowali” pieniędzmi podatników . Fajnie że naszymi sprawami zajmują się ludzie , którzy w oderwaniu od rzeczywistości , mają darmowe bilety lotnicze , kolejowe , opłacane komórki oraz nawet jak nie mają samochodu , dostają pieniądze za „przejechane” kilometry…Śpijmy więc spokojnie..

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: