Napisane przez: JACK REACHER | 09/14/2011

Będzie wojna


Jak się „strefa ojro” rozpadnie , to może to i wojną grozić , głosił w EU parlamencie misterminister Rostowski Vincent. Do tego w spotach wyborczych brakuje nam tylko wersji 3D . Mamy już nie obudzić się za późno wg Palikota .
Do tego obudzony prezez Kaczyński listownie boksera Adamka , że przegrywając…jednak wygrał . Widać teraz przyczynę dlaczego PiS przerżnął pod rząd ostatnie 5 czy 6 wyborów…wkońcu jednak wygrali..
Jakby niesiona wiatrem , posłanka Kempa napisała maila iż rezygnuje i nie będzie startowała w wyborach..Już myślałem że to jest właśnie ta polityka mówienia przez PiS ludzkim głosem. Całość zaś okazała się kawałem zrobionym przez kogoś , kto podszył się pod sejmowy email posłanki Kempy .

Zagranicą zaś afera , gdyż szefa jedej z najwiekszych firm z pogranicza biznesu i świątecznego prania mózgu i portfela , pana B XVI oskarżono o to iż jego podwładni zabawiali się z dziećmi , a On nic nie zrobił aby temu zapobiec. Watykan , gdzie mieści się siedziba spółki , dementuje te pogłoski , twierdząc że nie kto inny a B XVI właśnie zrobił najwięcej aby podobnych przypadków właśnie nie było…czy może nie wychodziły na jaw czy coś takiego . Firma , która również w polsce ma znakomicie rozwiniętą i nadal rozbuowującą się sieć frenchasingową , działa i ma się nadal dobrze . Jakby co to napewno będzie mogła wspomóc swojego dyrektora naczelnego funduszami na ew. obrońców , gdyż to haski trybunał ma się zająć pozwem w tej sprawie złożonym . Twardy orzech do zgryzienia .

Reklamy

Responses

  1. firma o której wspominasz mogłaby w końcu pozwolić swoim handlowcom na zawieranie małżeństw z klientkami, to pewnie i molestowania mniej by było…

  2. strefa ojro to się tak szybko nie rozpadnie, przynajmniej póki Polska ma swoje 5 minut. w końcu to przez całą historię po trupie Polski dochodziło się do wolności i nie tylko….
    a jak stery rządów w eu przejmie ktoś inny, to i tacy się znajdą, co jak Hunowie Rzym, rozwalą współczesne imperium europejskie. nie zdziwiłoby mnie to nadmiernie


Kategorie

%d blogerów lubi to: