Napisane przez: JACK REACHER | 09/10/2011

Wpływ polityki międzynarodowej na przegraną walkę Adamka vs. Kliczko…


Jak już wiemy Adamek przegrał przez KO w 10 rundzie . W związku z tym w NY zaostrzono środki ostrożności w związku z 10 rocznicą zamachów z 11 września . Pani Fotyga stając jak „zwykle” w obronie polskości na to wszystko mówi że za rządów Tuska Polska traci suwerenność i poddajemy się rosji . Właśnie Adamek jest tym przykładem , tyle że przegrał z Kliczko a to ukrainiec..

Jarosław Kaczyński wyległ przed pałac , ponieważ On też ma rocznicę..jeszcze nie dziesiątą . Stojąc przed Pałacem , powiedział że walczymy o wolność . Adamek może też o to walczył .Jak zwykle był pseudo umoralniający bełkot o tym że PiS wie co zrobić żeby „polakom” było lepiej , bo raz już im tylko „było” . Doszło też do incydentu , gdzie krzyżoniosiący pokłócili się o to w którym miejscu ma być niesiony największy z krzyży taszczonych podczas tej manify . Były też transparenty . Nic na nich nie pisało o walce Adamek- Kliczko , ale jeden był za to o treści…”Boże mój , a gdzie jest moja duma”
I tutaj widzę postęp..Jeszcze jak będzie jesień , to dopiero będzie fajnie..chłodne wieczory , pochodnie , wcześniej się robi ciemno…

…może Ktoś zaserwuje miesięczniczanom gorące wino z goździkiem ?

TU JEST POLSKA….

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: