Napisane przez: JACK REACHER | 09/09/2011

A tam debatą żyje kraj


Dał się usłyszeć głos prezesa o podatkach..Ogólnie było że jest do d..y , źle a rząd podwyższył podatki. Takie wyborcze bzdety , dobrze że p. prezes szanowny przemawiał będąc akurat w Krynicy…jak wiadomo wody źródlane mają uleczającą moc . Nawet politycy o tym wiedzą . Nie wiedzą zaś że na co niektóre naszyjne narządy wodą można co najwyżeć oczy umyć …

Wszystkie partie polityczne o podatkowaniu wypowiadały się nadzwyczaj ostrożnie . Chodzi o to aby nie zamęćić , gdyż w sytuacji kiedy niby Polska aż tak nam się w europie rozwija , bo może i do nas dojść brat Ramzesa…Bo wiecie , było ich dwóch Ramzes i Kryzys..Ramzes umarł a Kryzys żyje (Z. Laskowik).

W odpowiedzi na nieco mniej odważną debatę przez polskie partie polityczne , Prezydent USA , Obama wygłosił we czwartek w ichniejszym senacie pogadanke nt. tworzenia miejsc pracy . I tak jemu wyszło że jak bogatsi zapłacą więcej kasy jako podatku od tego że są bogatsi , to wtedy będą „very happy” oraz zaczną tworzyć miejsca pracy , na skutek czego zaczną płacić mniejsze podatki , jako twórcy miejsc pracy , czyli dający zatrudnienie . Proste? …….

To nie koniec . W ameryce a zwłaszcza w NY obchodzone są obchody niechlubnej i tragicznej 10 rocznicy zamachów z 11 września 2001 . I tak amerykanom wytłumaczono że niebezpieczeńswo istnieje . Zwłaszcza tego 11 września , gdyż w rocznice zamachow , „bad guys” będą szczególnie chcieć coś zmącić. O tym czy o ile byli by w stanie coś zmajstrować wcześniej czy poźniej , się nie mówi . Trochę to tak jak z naszymi miesięcznicami , które niestety przez zły rozkład..zapewne helu na lotnisku , nie zbiegły się w czasie . Lecz co miesiąc są atrakcje turystyczne i pochodnie a zimą stawiane są zakłady typu…wytrzymają i zostaną , czy zejdą bo zimno….

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: