Napisane przez: JACK REACHER | 09/02/2011

ŚMIETNIK CODZIENNY


Rozpoczęły się pierwsze debaty polityczne . W TVP Info stawił się sam p. Prezes , gdzie sam ze sobą dyskutował . Wcześniej był w gdyni , gdzie obiecywał rybakom godne warunki połowów i wogóle wszystkiego , zapominając jak to będąc wcześniej premierem sam wraz z ówczesnym ministrem gospodarki , sytuację tę pogorszył..przyjmując ograniczenia połowów narzucone przez UE i tym samym pozbawiając pracy znaczną część rybaków . Polityczna skleroza też nie boli..
Reszta polityków w składzie ministrów zdrowia ,zebrali się w TVN i jakoś poszło .

Strategia wyborcza PiS na szczęście dla polaków , okazuje się być pisaną na porażkę przez alienacje , gdzie jeżeli prezes nie czuje się wyobcowany , jest źle . Kiedy zaś sam stawia się obok innych i mówi że nikt nie chce z PiSem rozmawiać wtedy jest w swoim żywiole .

W USA zaś zbliża się 10 rocznica , kiedy kilku panów ustroju arabskiego postanowiło nieco zmodernizować wygląd Downtown NY..Chwała Wszystkim Ofiarom oraz szczególnie strażakom , policjantom i zwykłym ludziom , którzy przyczynili się do ratowania i poszukiwania ze zgliszcz innych ocalałych . Może rząd USA znajdzie sposób na to aby pokryć koszty leczenia tych bohaterów , gdyż na skutek zamachów będąc w samym centrum ratując ludzkie życia sami wdychali wszelkie opary , azbest i inne trujące substancje . Teraz zaś są na nieco bocznym torze , gdyż nowotwory atakują ich samych a płacić za ew. leczenie nie ma komu…Ot co…wszystko kosztuje w kapitaliźmie nawet na leczenie bohaterów..

Na stadionie w gdańsku mimo wcześniejszych zastrzeżeń straży pożarnej , rozegrany będzie mecz Polska – Niemcy . Przyczyną była źle działający system komputerowy-pożarowy oraz źle są oznaczone wyjścia awaryjne . W niemczech śmiech..ponieważ za taką cenę można by śmiało wybudować podwójną liczbę stadionow w polsce , więc żeby jeszcze coś nie było dopięte na ostatni guzik…

========================================================================================================
Prowadzę ten blog dalej..

…i To jest przykład na wyciągnięcie wniosków z czyjegoś życia . Kiedy odchodzi osoba , która za swojego życia potrafiła dawać inym wskazówki na życie , mimo swojej choroby i walki z nią..Można powiedzieć że to jakiś powrót do normalności..może , lecz normalnie by było gdyby Paulinie się tak zwyczajnie udało wygrać walkę ze śmieciuchem..Szkoda , lecz pamiętając o niej , musimy dalej żyć i robić to co robimy..tylko lepiej .

Pamiętam o Tobie..Żegnaj .

————————-paulapruska.blogspot.com————————-Paulina Pruska .

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: