Napisane przez: JACK REACHER | 08/29/2011

Debatować na temat debaty ws. debat poprzez debatę polityczną


Na prośbę rodziny…ekshumowano ciało śp. posła Wassermana , może to jest przyczyna dlaczego PiS nie chce brać udziału w debatach , z powodu braku kandydatów ? Do tego sejmowa debata o votum nieufności wobec min. Grabarczyka wyglądała w iście pisowskim stylu. Poszło o to że rząd nic nie zrobił , nie zbudował a nawet nie korzystał z pomysłów poprzedników…Może jakby było więcej poświęceń dopiero co otwartych ulic i mostów itd , była by to okoliczność łagodząca . Posłowie PJN PiS/bis też zabierali głos , no cóż…niech na koniec mają ..

Będą debaty ,ponieważ odbyły się debaty nt. debat właśnie i prawie wszystkie kluby uzgodniły że debaty będą…Przedstaweiciel PiS po kwadransie opuścił spotkanie nt. debat , czyli ustawił partię którą reprezentuje jak zwykle w ogonie Tych wszystkich wykluczonych , poniżanych , pomijanych i nie branych pod uwagę , co zapewne poprawiło znacznie samopoczucie prezesowi …Napewno czujnemu i uważnie śledzącemu politykę , elektoratowi moherowemu , taki sygnał wystarczy do tego aby ponownie się utwierdzić w przekonaniu że to też wina Tuska i Putina …Kogoś chyba PorębaŁO panie Poręba

W nagrodę za słowa posła Hofmana , dostał On od ludowców buraka , ładnie przybranego i opisanego . Gratulujemy ziemi kaliskiej za wydanie tak wspanialego syna .”..Tej ziemi..”

Pani Irena , która bezwizowo nawiedzała amerykę , przesunęła się dalej i teraz występuje w kanadzie . Jak można się domyślać nie będzie reformy emigracyjnej , gdyż Irenka która bez papierów i pozwoleń wtargnęła na teren stanów wyrządziła szkody sięgające ponad milirad dolarów .

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: