Napisane przez: JACK REACHER | 08/27/2011

Polacy zasługują na więcej


Polacy zasługują na więcej orzekł prezes i wszyscy ze strachem Jemu zaklaskali…gdyż każdy myślący człek zdaje sobie sprawę z ponownego dojścia PiS do władzy.Listy kandydatów PiSu wypełniają Ci którym rosjanie z Tuskiem pozabijali rodziny , resztki z ABW i CBA , jakieś perełki młodzieżówki itd . Prezes zaś sam rzekł że Polska nie otwiera się na zachód lecz włazi („podporządkowuje”), się Rosji Putina..Jak to łatwo żąglować sloganami pustymi w swoim znaczeniu mówiąc że Polska potrzebuje więcej prawdy , sprawiedliwości , praworządności i czego tam jeszcze się do mikrofonu mówi , ciekawe czy juroł poseł Kurski dalej myśli że..”ciemny lud to kupi..” ? Poseł Hofman popisał się pisowskim intelektem , kiedy powiedział że posłom z PSL odbiło jak to chłopom , którzy wyjechali ze wsi bo opowiadają się za związkami partnerskimi , aborcjom , i może czymś jeszcze pasującym do naszych czasów..No cóż słoma z butów może i tym…miastowym wystawać .

Z powodu huraganu Irene coraz bardziej nieaktualne staje się zdanie wypowiadane tak często w kabaretach lat 80 tych… „Zamienie M-3 na śpiwór w Nowym Jorku..” . No cóż Pod Egidą mija bezpowrotnie..
W NY narazie wyprzedarze wszystkiego . Nie ma baterii , generatorów prądu a najgorszeym czynnikiem wróżącym zbliżającą się katastrofę są pozamykane Starbucks`y…Co dla nowojorczyków oznacza brak w ręku czegoś do trzymania , że o nie piciu kawy nie wspomnę . Mniejszy pikuś to zamknięte metro i lotniska..

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: