Napisane przez: JACK REACHER | 08/18/2011

Kolej…Papieża na reformy


Żle jest na giełdzie . Na warszawskeij giełdzie , jak je….ło to tylko raz . Głownym powodem była zaoceaniczna informacja amerykańska o ichniejszym bałaganie i lecacym na łeb i szyje dolarku..

Teraz ..kolej na KOLEJ , czyli jak politycy wykorzystują w pełnym zdziwieniu , jak by nie wiedzieli , cały kolejowy bałagan . Każdy o coś walczy . związkowcy o podwyżki . Politycy zaś o miejsca na listach i procentach w wyborach . Najśmieszniej było jak zwykle ze strony PiS…Jakby prezes zapomniał że był premierem i jakoś kolei nie zreformował…Ot co…”odważna decyzja..” .

W odpowiedzi na sytuację giełdową i syf kolejowy politycy PiS zaczęli zbierać podpisy in blanco , na listach poparcia swoich kandydatów . PeOwcy zaś do komisji wyborczej skierowali pytanie czy to czasem nie etyczne aby zbierać podpisy nie wiadomo pod kim . W odpowiedzi na to prezes prosto z krakowa powiedział , że to tonący się czasem brzytwy chwyta i wkrótce nazwiska kandydatów będą znane… Ot co jak można sobie średnią poprawić..

Papa nr XVI w Hiszpanii . Nie obyło się bez hec . W nocy były zamieszki , gdyż lud hiszpanii nie za bardzo chce aby rząd finansował podróż niebiańskiego Papy do ich kraju . W sumie słusznie , jak już chcą nas katechizować , to może za swoje pieniążki…Papieża witał laicki premier Zapatero i zarówno on jak i Papa nie mówili o róznicach , bo i okazja nie ta i miejsce . Hiszpanie chcą szerokiego rozdziału Kościoła od Państwa i tego aby kasa z ich podatków nie szła na czyjeś wycieczki .
Czekam aż w polsce będzie się również o tym mówić…oby doszło do tego nie w sytuacji znacznego pogłębienia się kryzysu , lecz na skutek racjonalnego myślenia…

W poznaniu zginęło dwóch motocyklistów , którzy z nadmierną prędkością jadąc między samochodami , uderzyli w nawracającego busa . Jaki ma sens naklejanie naklejek na samochody typu …”Start seeing Motorcyckles” ? Może na motory powinno się za to naklejać coś typu …”Motorcycles start seeing the Others” ?

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: