Napisane przez: JACK REACHER | 08/16/2011

Kolej ma w głowie olej..


Jutro a więc już dziś w polsce stanie ok. 2700 pociągów „Przewozów Regionalnych” . Jest to…”oczywista oczywistość” wina rządu D. Tuska oraz Ruskich , a także wina zarządu spółki…Z powodu żądań kolejarzy i ich paraliżu , sparaliżowani będą też pasażerowie . Wkońcu o transport zastępczy nikt nie zadbał , o ile wogóle to było by możliwe .
W odpowiedzi na żądania kolejarzy , prokurator generalny p. Seremet wywalił z roboty dwoje prokuratorów , którzy ujawnili reżimowi Łukaszenki na Białorusi , dane i numery kont w polskich bankach , pewnego białoruskiego opozycjonisty , ponoć przez pomyłke . …..Ups…

Z powodów finansowych , do jakich niewątpliwie doszło poprzez ujawnienie kont opozycyjnych funduszy białoruskich w polsce , Niemcy i Francja zastanawia się nad ratunkiem dla tonącego „Ojro” . Amerykański tygodnik opiniotwórczy „Times” czy jakiś tam inny napisał że oto nadchodzi koniec europy..

Polska ma 4..słownie CZTERY uczelnie wojskowe – Akademie Lotnicze . Miała powstać kolejna . I nie powstanie , ponieważ Prezydent zawetował kolejny bubel..Narazie mieliśmy okazje preżywać do czego byli zdolni piloci na przestzeni ostatnich kilku lat …po nauce w 4 uczelniach lotniczych . Może zreformujmy wpierw to co mamy , zanim otworzymy drzwi do następnej ?..A drzwi z tej piątej uczelni wykorzystajmy do nauki latania i egzekwowania przepisów .

Kobiety w polsce chcą się spełniać zawodowo i tego oraz jak spożywać ładnie „beza” doradzała Paniom , pani Jolanta Kwaśniewska .

Nożyczkami PiSowskich tęgich głów pocięto wczoraj w polsce o tej samej porze na konferencjach prasowych program PO informujący o dokonaniach rządu i PO w budowaniu w kraju dróg , autostrad itd.. Wg. PiSu to nie liczy się że PO teraz „odcina” kupony w tego co nie raz zaprojektowali i czesto zaczęli inni . Dla mnie to betka , mnie obchodzi to żeby było np. po czym jeździć i tyle . Zaś Które przykorytne pasożyty wymyśliły lub zaczęły jakieś inwestycje to jest to dla mnie tak ważne jak to gdzie wywożono śnieg ostatniej zimy z centrów miast…ALE to nie tylko o to chodzi . PiS zaczyna swoją kampanię wyborczą , czyli przygotowuje się do kolejnej porażki , która będzie pewnie polegać na tym że głosów dostaną tylko tyle aby znowu tylko…być . Za mało aby rządzić a za dużo żeby znowu …BYĆ tylko opozycją…Tu jest przyczyna takich idiotycznych zachowań , jakie miały miejsce wczoraj i to w całej polsce…

Reklamy

Responses

  1. Kolej ma w głowie olej.. a ty masz wodę w mózgu robiona przez PO ?

    • AMEN…


Kategorie

%d blogerów lubi to: