Napisane przez: JACK REACHER | 08/15/2011

Wariat niczym Anglik


Polak zabił nożem 6 osób na angielskiej wyspie Jersey . W tym swoją żonę , dwie córki oraz przyjaciółkę domu i jej córkę i teścia ……Skandal….Świry i wykolejeńce…zabijajcie siebie a nie Innych..!!!!!!!!!!!!.Damian You stupid Fuck , look What You did . Killing Yor Loveones… You bastard , sick Fuck . I`m so Piss OFF !!!!!
________________________________________________________________________________________________________

Obchody Wojska Polskiego . Kilku oficerom przypięto generalskie szlify oraz inne awanse . W cieniu katastrofy smoleńskiej obchodzimy to kolejne święto WP . Oby nie nadszedł dzień , kiedy z dzisiaj awansowanych zrobi się nowych dymisjonowanych po kolejnych ….katastrofach . Przedstawiciele wszystkich szczepów politycznych w Najjaśniejszej Rzeczypospolitej jednogłośnie przyznawali dzisiaj że Wojsko potrzebuje , skutecznie , zmiany , porządku , rozwoju , kadr , fachowców i co tylko im śliny …..przyniosły . W zależności od pobożności politycznych ekspertów wojskowych , z ich wypowiedzi można było wyczytać życzenia opierające się na prawdzie , suwerenności , honorze , nie będzie nam nikt inny mówił , jak i wzmocnienia , …skutecznie , zmiany , porządku , rozwoju , kadr ……itd…itd…..

Ciekawe gdzie w Sejmie chowają lub chowali się Ci wszyscy od 1989 roku…? Było wystarczająco dużo czasu aby zmiany skutecznie wprowadzić….

W drugiej grupie politycznej w polsce o formacji i strukturze niczym ta wojskowa , czyli w Kościele Kat. obchodzimy Wniebowzięcia NMP . Abp. Andrzej Dzięga ,jako katolicki znany ekspert lotniczy , podczas homilii na Jasnej Górze powiedział coś o wyjaśnianiu katastrof , „jako niepodległy naród nie możemy być zmuszeni w postawie klijenta , do ustawiania się w kolejce za wyjaśnianiem katastrofy…”..Ciekawe jaki to ma związek z Najświętszą Maryją zawsze Dziewicą..? A może z racji Wniebowzięcia to skojarzenie z lotniczą katastrofą…?!

Z powod kazania Abp Dzięgi , prokuratura wniosła o tymczasowe aresztowanie maszynisty , który spowodował katastrofę kolejową pod Łodzią . Policja w odpowiedzi na ten sygnał prokuratury , zanotowała ponad 2000 nietrzeźwych kierowców , którzy powracali z długiego weekendu , uprzyjemniając sobie czas staniem w korkach oraz wspomnieniami wczorajszych piwek i grili zjedzonych . ..

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: