Napisane przez: JACK REACHER | 08/14/2011

Wielka Niedziela


Przyczyną katastrofy kolejowej pod Łodzią była , jak okazuje się nadmierna prędkość do jakiej dopuścił najprawdopodobnie maszynista . W związku z tym premier Wielkiej Brytanii David Cameron chce zatrudnić byłego szefa amerykańskiej policji , experta ds. walki z chuliganami , aby pokazał anglikom jak zapanować nad rozwścieczonym tłumem .

W odpowiedzi na zachowanie premiera Camerona do Częstochowy dotarła piesza pielgrzymka z Warszawy . Jest to najstarssza piesza pielgrzymka , gdyż chodzi już od 300 lat . NIestety nie udało się porozmawiać z najstarszym(ą) uczestnikiem .

W czasie koncertu country w Indianapolis USA , zawaliła się scena , co było początkiem inscenizacji Bitwy Warszawskiej . Mogliśmy podziwiać po raz kolejny od 91 lat nasze zwycięstwo , z którego jak zwykle jesteśmy dumni i będziemy zamiast patrzeć w przód , przez kolejne 200 lat obchodzić tę i inne szczodre rocznice jako przykład jakimi to jesteśmy polakami…prawdziwymi polakami…”oczywista oczywistość”..
Politycy w związku z tym trąbią o modernizacji naszej armii . Jak zwykle każde ugrupowanie chce dobrej , sprawnej armii , gdzie sprzęt produkuje się w polsce i kupuje też . Ciekawe jak z zaszeregowaniem duchownych pułkowników i majorów ?

Kampania wyborcza nabiera prędkości . Dlatego też wczorajszej nocy można było obserwować pełnie księżyca . Nie wiadomo czy to dobry znak dla skrajnie prawiowych wyborców..? Wszak to może być jakaś liberalna siła nieczysta….

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: