Napisane przez: JACK REACHER | 08/11/2011

Boli jak Frankiem


Z powodu wysokich cen i popularności turystycznej , Franka Szwajcarskiego , w polsce ujawniono plany rozbudowy tajnej jednostki FORMOZA . Okazało się że już nie tajne są informacje o tym ile mają sraczy oraz że magazyn broni znajduje się w północno zachodnim skrzydle budynku .

Z powodu zamieszek w Londynie z okna wyskoczyła pewna polka…A może ma to coś wspólnego z ostatnią miesięcznicą przed Pałacem Prezydenckim ?

Odbył się pogrzeb Andrzeja Leppera . Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie . Były salwy i honory , oraz wszyscy przedstawiciele polityki , którym samobujstwo A. Leppera odbiło się już czkawką .

Przed wyborami minister zdrowia p. Kopacz powiedziała że na rok następny NFZ dostanie dodatkowo 6 miliardów zł . Ponoć to pomoże? Może czas oczekiwania na niektóre zabiegi zmniejszy się z np. 21 lat do chociaż 19 ?

SOLIDARNOŚĆ…ta jak mozna sobie wyobrazić prawdziwa Solidarność na obchody swojego 31 lecia , do Gdańska zaprosiła Jarosława Kaczyńskiego . Jak mawiają swojego kolege , który przecież wsławił się pomocom dla związkowców w trudnych czasach . Jeszcze rok temu CI z tej „nie prawdziwej” Solidarności , którzy działali , strajkowali mówili że pamiętają takie czasy , kiedy o tym że jest stan wojenny nie miał pojęcia dzisiejszy bohater J. Kaczyński . Pamiętają że owszem Kaczyński udzielał się podczas strajków , lecz był to śp. Lech Kaczyński .

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: