Napisane przez: JACK REACHER | 08/08/2011

Na głowie postawione


Na skutek odwróconych tendencji na światowych giełdach oraz w USA , Prokuratura Generalna wszczęła śledztwo ws. śmierci A. Leppera . Wysoki kurs franka szwajcarskiego jest czynnikiem grającym główną rolę w śledztwach . Czy są inni którzy mogli namawiać lub czychać na życie p. Leppera ?? Rzeczony Frank Szwajcarski jest pilnie poszukiwany .

W Londynie na wieść o tragicznym samobujstwie działacza Samoobrony zaczęły się niespotykane dotąd na taką skalę zamieszki i huligańskie exscesy…Plądrowanie sklepów , wybijanie szyb , podpalenia to tylko część tego co działo się wczoraj w Londynie .
Na Białorusi , gdzie A. Lepper bywał częstym gościem i Honoriscausem..nie wierzą w teorię o samobujstwie , prasa i dzienniki w TV pytają ..Komu przeszkadzał były wicepremier ?

pOsłowie PiS żądają powołania komisji sejmowej ws. wyjaśnienia Komu A. Lepper a raczej Jego…wiedza mogła być nie na rękę ?…Czyżby w sezonie wyborczym PiS miał zagrać rolę ofiary..? Tego nawet nie wie sam p. Prezes…. O gwoździu do politycznej trumny Leppera mawiał już w 2007 roku MiniMaxister Sprawiedliwości obecnie ” Jurołposeł” Mr. Ziobro .

Ponoć europejczycy są potomkami….Faraona Tutanchamona . Naukowcy są ostrożni , lecz chromosomy Y jak te co mamy je obecnie , są takiesame jakie miał ówczesny Faraon . Oczywiście nie chodzi o faraona Zelnika…ALE przynajmniej nie dziwi wypowiedź p. Prezesa nt. masowych wyjazdów polaków do….Egiptu , obiecywana jak i dobrobyt przy okazji których tam wyborów…..

W wyborach w Wałbrzychu ponownie wygrał kandydat PO p. Szełemej . Na nic nie zdała się „ostatniodeskoworatunkowa” misja prezesa PiS w zeszłym tygodniu i hucpa z moherem w tle . Na nic zdały się hasła wykrzykiwane niczym w „Idolu” o Tych którym żyje się lepiej ale mają problemy z uczciwością . Ponownie z kretesem wygrał kandydat z PO , widać „przekręty” nie były takie straszne i nie jest do końca prawdą że przykład Wałbrzycha to przykład tego co dzieje się w całej polsce . Czyli tego z czym tak usilnie walczy PiS…..jakby sami zapomnieli jak za 300 zł. głosowali nieco ponad rok temu w sejmie , nie będąc na sali sejmowej wogóle obecni…z prezesem na czele .

Reklamy

Responses

  1. Miażdżący tekst. Ubawiłem się. 🙂

    • Miło….zapraszam częściej….Podaj dalej…


Kategorie

%d blogerów lubi to: