Napisane przez: JACK REACHER | 08/04/2011

Restauracja na trasie na Grudziądz jednak na sprzedaż………..!!


Jak trąbią dzisiaj media , rozwiązuje się 36 Spec Pułk . To był chyba naprawdę Spec , skoro doszło do tak poważnej katastrofy , ujawniono tak wielki burdel tam panujący . Niczym innym nie można przecież tego nazwać…Przyczyniły się do tego zresztą wszystkie rządy , które demokratycznie żarły ze żłobu od `89 roku.. Innym czynnikiem było majstrowanie przy wojskowych uposażeniach i wcześniejszych emeryturach dla pilotów tegoż pułku przez śp. Min. Obrony Szczygłę , który też zginął po części poprzez swoje bzdurne decyzję…a może decyzje rządu PiS – Samoobrona- LPR ? Kiedy to zakazał ćwiczeń na symulatorach oraz niejako zmusił do odejścia do cywila doświadczoną kadrę lotników , kiedy zabrał się za „reformowanie” ww. uposażeń .

Skutkiem tego było pozostawienie w 36 Spec Pułku kadry , która niejako z dnia na dzień musiała wypełnić lukę po „starym” wojsku , uczyć się na swoich błędach , których nie miał nikt bardziej doświadczony skorygować…..

Jak pisałem kilka mies. temu że najlepszym wyjściem było by wyprzedanie „floty” Spec Pułku – na początek jedynego latającego jeszcze wiekowego TU 154 …Jednak Ktoś doszedł do wniosku że będzie to najlepszym rozwiązaniem…

I tak teza stawiana przeze mnie że „NASZ” VIPowski jedyny ocalały-jeszcze latający Tupolew mógłby doskonale sprawdzić się jako np. restauracja na trasie np na Grudziądz , zaczyna nabierać bardziej realnych kształtów….Smacznego….Może jakiś domorosły biznesMan zrealizuje ten pomysł…(rezerwuje sobie jeden darmowy obiad za pomysł , siedząc gdzieś na skrzydle i przy oknie) .

Z góry dziękuję…!!

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: